Zobacz pełną wersję : BB
Faktycznie mają chyba paranoję na punkcie V kolumny.....
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11359236,Buduja_najwieksze_centrum_szpieg owskie_w_USA___Lepiej.html
Tu nieco bardziej dogłębnie ;)
http://www.wired.com/threatlevel/2012/03/ff_nsadatacenter/all/1
żółto-czarny
21-03-2012, 16:02
Tak... Ameryka to najlepsze miejsce do życia na planecie, zaś amerykańska dupokracja jest wzorowa! :p
Motorniczy
22-03-2012, 01:35
Jak ktos nie ma nic na sumieniu to mu sie nic nie stanie ALBO tutaj patrz - poradnik Wojciecha Cejrowskiego, gdzie mozna zyc na naszej planecie bedac calkowicie wolnym .
Sprawiedliwy nigdy się nie zachwieje ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.