PDA

Zobacz pełną wersję : BB



Calme
16-03-2012, 19:45
Faktycznie mają chyba paranoję na punkcie V kolumny.....
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11359236,Buduja_najwieksze_centrum_szpieg owskie_w_USA___Lepiej.html

Calme
21-03-2012, 15:37
Tu nieco bardziej dogłębnie ;)
http://www.wired.com/threatlevel/2012/03/ff_nsadatacenter/all/1

żółto-czarny
21-03-2012, 16:02
Tak... Ameryka to najlepsze miejsce do życia na planecie, zaś amerykańska dupokracja jest wzorowa! :p

Motorniczy
22-03-2012, 01:35
Jak ktos nie ma nic na sumieniu to mu sie nic nie stanie ALBO tutaj patrz - poradnik Wojciecha Cejrowskiego, gdzie mozna zyc na naszej planecie bedac calkowicie wolnym .

Calme
22-03-2012, 13:23
Sprawiedliwy nigdy się nie zachwieje ;)