Faktycznie mają chyba paranoję na punkcie V kolumny.....
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...___Lepiej.html
Szukaj
Faktycznie mają chyba paranoję na punkcie V kolumny.....
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...___Lepiej.html
Tu nieco bardziej dogłębnie![]()
http://www.wired.com/threatlevel/201...tacenter/all/1
Tak... Ameryka to najlepsze miejsce do życia na planecie, zaś amerykańska dupokracja jest wzorowa!![]()
Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!
Jak ktos nie ma nic na sumieniu to mu sie nic nie stanie ALBO tutaj patrz - poradnik Wojciecha Cejrowskiego, gdzie mozna zyc na naszej planecie bedac calkowicie wolnym .
Sprawiedliwy nigdy się nie zachwieje![]()
Skontaktuj się z nami