Zobacz pełną wersję : Joseph Kony ::INVISIBLE CHILDREN::
Warto wiedzieć kim jest ten człowiek i ile zła czyni.
Materiał ciekawy i trafia do ludzi!
Tylko 30min. (Wersja ang.)
Zapraszam clik (http://vimeo.com/37119711)
to ja do tematu polecę +Nocnych wędrowców" jagielskiego. Własnie skończyłem lekturę.
A dla filmowców "ostatni król szkocji" + książka.
Coś mi się zdaje, że wkrótce może być gorąco w tym wątku, w necie aż huczy, reakcje są, jak łatwo się domyśleć, conajmniej dwojakie.
Film porusza, ja jestem dość podatny na takie działania, mój profil na FB już ma odpowiedni wpis, ale... szlag mnie trafia, bo po 3 godzinach czytania i oglądania komentarzy na YT i "pisanych" portali, komentarze polskie, europejskie, amerykańskie, kończąc na wypowiedziach m.in. Ugandczyków i "filmowego" Jacoba - nie wiem już, w co wierzyć, czy ważne jest, żeby pomóc, czy ważniejsze nie pomagać, żeby nie zaszkodzić bardziej w przyszłości... Że Amerykanie znów chcą zbawić świat likwidując 1 człowieka, że nierozliczona kasa fundacji, że ropa, że coś tam - najlepiej mieć wszystko gdzieś? Mam takie zwarcie w głowie, że w tej chwili zastanawiam się jeszcze, dlaczego TU o tym piszę... Ale skoro napisałem, to ENTER, niech leci... Najwyżej mnie rozjedziecie albo wyprostujecie myślenie...
qcheese, nie tylko w Twojej głowie jest zwarcie w tym temacie... Trudny temat i potrzeba trochę czasu, by co nieco wyprostować.
mam ten sam problem, nie wiadomo w zasadzie co o tym myśleć. dlatego po kilku komentarzach odnośnie ropy nie czytałem dalej. dla samej jakości filmu i motywu w jaki został sklejony warto
velaskez
12-03-2012, 19:03
Pierwsza myśl była jak najbardziej pozytywna, ale potem w sieci odnalazło się trochę propagandy z drugiej strony szali tej wagi. Ciężko powiedzieć co myśleć o tym.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.