Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Problem z Epson r360



piotrm100
29-02-2012, 22:37
Witam. Kupiłem do mojego epsona r360 CISS (zewnetrzne zasilanie). Po wymianie cartridgy drukarka nie rozpoznaje tuszy. Postanowiłem zresetować chipa. Przyciskiem na cartridgu nie daje rady, wiec chę spróbować SSC Service Utility. Nie mam płyty ze sterownikami, wiec ściągnąłem je ze strony epsona. Niestety zaraz po samorozpakowaniu się wyskakuje okienko:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img705.imageshack.us/img705/4610/okienkoe.jpg)
Połączenie z Internetem mam cały czas, więc nie rozumiem.
Jak widać sterowników także nie mogę zainstalować. Jest jakiejś wyjście z tej sytuacji?

pap911
01-03-2012, 00:59
VLC to nie jest przypadkiem odtwarzacz plików wideo?

piotrm100
01-03-2012, 08:46
VLC Media Player, a to jest VLC Plus. Nie Wiem o co chodzi...

adolfik9501
01-03-2012, 13:41
Może FireWall blokuje. Ewentualnie jakieś ustawienia odnośnie sieci/internetu w VLC są błędne.

piotrm100
01-03-2012, 23:10
Sprawdziłem, to nie firewall , a VLC nie mam nawet zainstalowane...

piotrm100
03-03-2012, 12:54
Przeinstalowalem system, udalo sie zainstalowac sterowniki. Okazalo sie ze soft do resetu chipow drukarek nie wykrywa mojej drukarki. Sprawdzilem jeszcze raz wszystko, wlacznie z kolejnoscia kolorow w CISS i drukarce. Wszystko bylo OK i powinno dzialac. Niestety caly czas pokazywalo , ze drukarka nie rozpoznaje kartridza. Skontaktowalem sie wiec ze sprzedawca od ktorego to kupilem i po zastosowaniu sie do jego porad, ktore takze nie odniosly pozytywnego skutku odeslalem mu system z powrotem.