Witam. Kupiłem do mojego epsona r360 CISS (zewnetrzne zasilanie). Po wymianie cartridgy drukarka nie rozpoznaje tuszy. Postanowiłem zresetować chipa. Przyciskiem na cartridgu nie daje rady, wiec chę spróbować SSC Service Utility. Nie mam płyty ze sterownikami, wiec ściągnąłem je ze strony epsona. Niestety zaraz po samorozpakowaniu się wyskakuje okienko:
Połączenie z Internetem mam cały czas, więc nie rozumiem.
Jak widać sterowników także nie mogę zainstalować. Jest jakiejś wyjście z tej sytuacji?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami