PDA

Zobacz pełną wersję : Wystawa...



harb
24-02-2012, 20:50
... pragnę zaprosić wszystkich, do obejrzenia wystawy moich prac w Galerii Handlowej "Przymorze" znajdującej się w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ul. Obrońców Wybrzeża 1.
Tematem wystawy jest "Norwegia".
Prace 40 sztk w formacie 75x50 cm umieszczone w dwóch ekspozycjach, pierwsza 12 prac w antyramach znajduje się przy wejściu do galerii od ul. Chłopskiej, druga 28 prac w głębi galerii przy tkzw, "Zielonej ścianie"
Nie ukrywam iż z uwagi bdb oświetlenie światłem dziennym ( szklany dach nad miejscem wystawy ) najodpowiedniejszą porą jej obejrzenia, jest pora kiedy dzień jeszcze trwa.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/694/dsc7790km.jpg/)







https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc7806tekstm.jpg/)







https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/828/dsc7785tekstm.jpg/)


pozdrawiam :)

wasilewk
24-02-2012, 20:53
Gratulacje !
Szkoda, że nie mogę być....:cry:

Pzdr.

Zen
24-02-2012, 20:55
Janusz przyjmij moje gratulacje. Może przy najbliższej wizycie w Gdańsku uda mi się odwiedzić. Do kiedy będzie można ją oglądać.

harb
24-02-2012, 21:00
dziękuję - wystawa potrwa około półtora miesiąca, udało mi się pozyskać do mojego TWA :) dyrektora administracyjnego galerii, pragnę mu gorąco podziękować :)


pozdrawiam :)

Zen
24-02-2012, 21:01
W takim razie na pewno zdążę obejrzeć :grin:.

wasilewk
24-02-2012, 21:02
wystawa potrwa około półtora miesiąca

Eeee... ...no, to spoko ! Nie ma siły, zebym nie był !


Pzdr.

ASAHI
24-02-2012, 21:10
Gratulacje :)

darko
24-02-2012, 21:22
Gratki Janek, muszę się zorganizować i podjechać.
Powiedz kiedy będziesz autografy rozdawał to się ustawię w kolejce :)

Greg77
24-02-2012, 21:30
No i gratuluje serdecznie.....zazdraszczam!:D

Dyziek
24-02-2012, 21:37
Gratki:)

sea21
24-02-2012, 21:43
Czad!
Szkoda że mam tak daleko do Gdańska :/

shaolin
24-02-2012, 21:48
Gratulacje! Szkoda, ze nie bede w okolicy...

malasana
24-02-2012, 22:36
Ja też żałuje, ze nie będę. Ale gratuluje z całego serca, zasłużona wystawa :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

harb
24-02-2012, 23:35
dziękuję :)

Al Koholik
25-02-2012, 10:22
Ja też gratuluję wystawy, ale bardziej ciekawi mnie jaki to łoś projektował tą galerię handlową. Dlaczego chodnik jest w takim miejscu, że ludzie wolą chodzić "niepochodziku"

gryson
25-02-2012, 10:28
Gratuluję. Szkoda, że mam spory kawałek, chętnie bym obejrzał.

Paablitos
25-02-2012, 10:45
Wielkie gratulacje!
Fajnie by bylo obejrzec... ale ja to mam kawal drogi:(...

Jacek_Z
25-02-2012, 11:16
Gratulacje :)
By było dziwniej - wczoraj (naprawdę!) dzwonił do mnie kolega bym zrobił plener krajobrazowy w .... Norwegii.
Chyba go wyślę do Ciebie na wystawę :)

credka
25-02-2012, 11:28
Gratki, podesłałam link koledze z Gdańska, ja niestety nie dam rady dobyć, a wystawa wygląda bardzo zachęcająco...

mateo912
25-02-2012, 11:47
Gratulacje :)
Niestety nie będzie szans aby jej obejrzeć na żywo ale podpytam Darko o wrażenia jak będzie w moich okolicach :)

Nikonozaur
25-02-2012, 12:17
Świetna sprawa z tą wystawą, tylko pogratulować! Trzeba zobaczyć "live" i pewnie się wybiorę. A że zdecydowanie warto (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=189881) chyba nie ulega wątpliwości. ;)

hubik
25-02-2012, 17:06
Gratulacje! Szkoda, że Gdańsk nie jest trochę bliżej. ;-)

jurek1906
25-02-2012, 19:11
Super że Ci się udało :), gratulacje !

jaś
25-02-2012, 22:43
gratulacje

harb
26-02-2012, 09:03
jeszcze raz dziękuje :)

Pawel92
26-02-2012, 10:48
Trochę daleko mam do Gdańska i ... już tam byłem :wink:. Wybiorę się za to do Norwegii. Dzięki Tobie.
Gratuluję zdjęć i wystawy. Brawo.

KaleidoStar
26-02-2012, 13:24
O, gratuluję :D
Na pewno się wybiorę, może razem z Darkiem.

mirek
26-02-2012, 13:58
Bylem dzisiaj i musze przyznac że wszystkie prezentują się bardzo DOBRZE !!!
Janusz GRATULACJE :)
Polecam wystawę warto zobaczyć te prace na dużym formacie !

cube
26-02-2012, 20:13
gratulacje, na pewno wybiorę się podziwiać !

jarekf34
26-02-2012, 20:21
No nic tylko POGRATULOWAĆ :)

maclat
26-02-2012, 21:08
Pięknie się zapowiada, szkoda, że Gdańsk daleko ;)

Nikonozaur
28-02-2012, 22:00
Nie tylko my wiemy o wystawie (http://kfp.pl/page,propozycja,id,10096,tytul,WYSTWA%20FOTOGRAFII %20JANA%20SIEMI%C5%83SKIEGO,sid,b93cb33c9c59b9899a b1a6085f5d3c47,index.html)Janka. ;)

DonMaliniacco
02-03-2012, 03:57
Gratulacyje!

Zen
02-03-2012, 10:04
Byłem wczoraj w galerii Przymorze. Niestety wystawa przy zielonej ścianie jest już zdemontowana. Pozostała tylko ta przy wejściu. Mz trochę niefortunne ustawienie, refleksy światła odbijają się od szklanej powierzchni prac trochę utrudniając oglądanie. Prace znam z forum dlatego skupiłem się głównie na różnicach w odwzorowaniu barw w relacji monitor-papier. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Jednak przyjemniej ogląda się fotografie drukowaną.
Janku ..jeszcze raz gratulacje.

jaromir
02-03-2012, 10:14
Niestety nie będę mógł obejrzeć ale szczerze i serdecznie gratuluje !!!

harb
02-03-2012, 10:46
Byłem wczoraj w galerii Przymorze. Niestety wystawa przy zielonej ścianie jest już zdemontowana. Pozostała tylko ta przy wejściu. Mz trochę niefortunne ustawienie, refleksy światła odbijają się od szklanej powierzchni prac trochę utrudniając oglądanie. Prace znam z forum dlatego skupiłem się głównie na różnicach w odwzorowaniu barw w relacji monitor-papier. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Jednak przyjemniej ogląda się fotografie drukowaną.
Janku ..jeszcze raz gratulacje.

po pierwsze dlaczego nie dałeś znać , akurat wczoraj moglibyśmy wypić kawę , demontaż wystawy jest spowodowany jakimś zobowiązaniem wekeendowym gdyż miejsce to służy jako scena i zdajsie że wczoraj coś tam się działo, juz jest na swoim miejscu, na zielonej scianie nie ma refleksów tam swiatła jest w sam raz, szkoda że organizator nie powiadomił mnie wczesniej - uprzedziłbym :)

ps. mieli jakąś prezentacje i trwało to kilka godzin , sorki :)

Mariusz_007
02-03-2012, 10:56
Również i ja przyłączam się do gratulacji - Twoje prace są świetne, i żałuję że mam tak dalego :)

Zen
02-03-2012, 11:49
po pierwsze dlaczego nie dałeś znać , akurat wczoraj moglibyśmy wypić kawę , demontaż wystawy jest spowodowany jakimś zobowiązaniem wekeendowym gdyż miejsce to służy jako scena i zdajsie że wczoraj coś tam się działo, juz jest na swoim miejscu, na zielonej scianie nie ma refleksów tam swiatła jest w sam raz, szkoda że organizator nie powiadomił mnie wczesniej - uprzedziłbym :)

ps. mieli jakąś prezentacje i trwało to kilka godzin , sorki :)

Janku nie miałem tyle czasu, akurat wczoraj przeprowadzałem kogoś z Gdańska i przy okazji odbioru obiektywu i czyszczeniu matrycy w OK.Serwis (który zresztą polecałeś) znalazłem tylko chwilkę na obejrzenie wystawy. Ale myślę że jeszcze będzie nie raz okazja do wypicia kawy i "pogadania" (syn studiuje Sopocie).

harb
02-03-2012, 11:58
Janku nie miałem tyle czasu, akurat wczoraj przeprowadzałem kogoś z Gdańska i przy okazji odbioru obiektywu i czyszczeniu matrycy w OK.Serwis (który zresztą polecałeś) znalazłem tylko chwilkę na obejrzenie wystawy. Ale myślę że jeszcze będzie nie raz okazja do wypicia kawy i "pogadania" (syn studiuje Sopocie).

zapraszam :) daj tylko wczesniej znac , a z serwisu jestes zadowolony ?

Zen
02-03-2012, 12:05
zapraszam :) daj tylko wczesniej znac , a z serwisu jestes zadowolony ?

No jeszcze nie miałem czasy sprawdzić jak wyczyścili matrycę. Ale obiektyw po konserwacji wydaje się że lepiej pracuje (stary 70-210 z którym żal mi się rozstać). Ceny przystępne i bardzo miła obsługa.

Robert_P
02-03-2012, 12:10
Norwegia kurcze z chęcią obejrzałbym Twoje prace na papierze , ja w tym kraju jestem zakochany... :)
Gratulacje !

jarecky
05-03-2012, 01:35
Byłem, widziałem, wystawę znaczy, nie Norwegię ;) Piękne fotografie. Gratuluję!

darko
05-03-2012, 10:38
Też byłem teraz w niedzielę, foty robią wrażenie, jeszcze raz gratki

camrak
30-03-2012, 16:43
Z małym poślizgiem ale szczere gratulacje z Down Under!