... pragnę zaprosić wszystkich, do obejrzenia wystawy moich prac w Galerii Handlowej "Przymorze" znajdującej się w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ul. Obrońców Wybrzeża 1.
Tematem wystawy jest "Norwegia".
Prace 40 sztk w formacie 75x50 cm umieszczone w dwóch ekspozycjach, pierwsza 12 prac w antyramach znajduje się przy wejściu do galerii od ul. Chłopskiej, druga 28 prac w głębi galerii przy tkzw, "Zielonej ścianie"
Nie ukrywam iż z uwagi bdb oświetlenie światłem dziennym ( szklany dach nad miejscem wystawy ) najodpowiedniejszą porą jej obejrzenia, jest pora kiedy dzień jeszcze trwa.



















pozdrawiam