PDA

Zobacz pełną wersję : Warszawa oddaje krew



Świerszcz
23-01-2012, 11:09
Witam

Wszystkich chętnych z warszawy i okolic zapraszam do oddawania krwi która uratuje zapewne komuś życie

Z góry dziękuje i Pozdrawiam ja idę w Piątek

miron19j
23-01-2012, 11:22
a coś więcej?
Ja bym się też wybrał


chętnych z warszawy
wstyd

wasilewk
23-01-2012, 11:53
chętnych z warszawy i okolic

Zapomniałeś, że to idzie na cały swiat ? No i przykleiłeś sobie nalepkę ! IGNORANT