Świerszcz
23-01-2012, 11:09
Witam
Wszystkich chętnych z warszawy i okolic zapraszam do oddawania krwi która uratuje zapewne komuś życie
Z góry dziękuje i Pozdrawiam ja idę w Piątek
Wszystkich chętnych z warszawy i okolic zapraszam do oddawania krwi która uratuje zapewne komuś życie
Z góry dziękuje i Pozdrawiam ja idę w Piątek