Witam
Wszystkich chętnych z warszawy i okolic zapraszam do oddawania krwi która uratuje zapewne komuś życie
Z góry dziękuje i Pozdrawiam ja idę w Piątek
Szukaj
Witam
Wszystkich chętnych z warszawy i okolic zapraszam do oddawania krwi która uratuje zapewne komuś życie
Z góry dziękuje i Pozdrawiam ja idę w Piątek
a coś więcej?
Ja bym się też wybrał
wstydchętnych z warszawy
Zapomniałeś, że to idzie na cały swiat ? No i przykleiłeś sobie nalepkę ! IGNORANTchętnych z warszawy i okolic
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Skontaktuj się z nami