jerezano
19-01-2012, 08:33
Może ktoś mnie uświadomi czy NX2 "wywoła" rawy z canona? Np. z 5D MkII? Przypuszczam, że nie, ale chciałbym się upewnić :)
Ciekawe czy przy zmianie systemu na tańszy (Canon) trzeba by było zmieniać całe oprogramowanie do obróbki?
Ciekawe czy przy zmianie systemu na tańszy (Canon) trzeba by było zmieniać całe oprogramowanie do obróbki?