PDA

Zobacz pełną wersję : Raw



jerezano
19-01-2012, 08:33
Może ktoś mnie uświadomi czy NX2 "wywoła" rawy z canona? Np. z 5D MkII? Przypuszczam, że nie, ale chciałbym się upewnić :)
Ciekawe czy przy zmianie systemu na tańszy (Canon) trzeba by było zmieniać całe oprogramowanie do obróbki?

Michal_C
19-01-2012, 10:10
Nie.
Canon ma chyba darmową wywoływarkę swoich plików.

Pozdra

B.K.
19-01-2012, 13:04
Ciekawe czy przy zmianie systemu na tańszy (Canon) trzeba by było zmieniać całe oprogramowanie do obróbki?
Dla takich właśnie są ligthroomy.