Może ktoś mnie uświadomi czy NX2 "wywoła" rawy z canona? Np. z 5D MkII? Przypuszczam, że nie, ale chciałbym się upewnić
Ciekawe czy przy zmianie systemu na tańszy (Canon) trzeba by było zmieniać całe oprogramowanie do obróbki?
Szukaj
Może ktoś mnie uświadomi czy NX2 "wywoła" rawy z canona? Np. z 5D MkII? Przypuszczam, że nie, ale chciałbym się upewnić
Ciekawe czy przy zmianie systemu na tańszy (Canon) trzeba by było zmieniać całe oprogramowanie do obróbki?
Nie.
Canon ma chyba darmową wywoływarkę swoich plików.
Pozdra
FUJI X-T3/18-55/35 1.4
Skontaktuj się z nami