Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Raw

  1. #1

    Domyślnie Raw

    Może ktoś mnie uświadomi czy NX2 "wywoła" rawy z canona? Np. z 5D MkII? Przypuszczam, że nie, ale chciałbym się upewnić
    Ciekawe czy przy zmianie systemu na tańszy (Canon) trzeba by było zmieniać całe oprogramowanie do obróbki?

  2. #2

    Domyślnie

    Nie.
    Canon ma chyba darmową wywoływarkę swoich plików.

    Pozdra
    FUJI X-T3/18-55/35 1.4

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jerezano Zobacz posta
    Ciekawe czy przy zmianie systemu na tańszy (Canon) trzeba by było zmieniać całe oprogramowanie do obróbki?
    Dla takich właśnie są ligthroomy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •