PDA

Zobacz pełną wersję : Torba.



borysek01
28-12-2011, 14:26
Nie wiem czy to prawidlowy dzial, ale potrzebny mi jest dosc szybki zakup, najlepiej przez Ebaya. Wiec tak - zakupilem wczoraj Tamrona 70-200 2.8, i jest dosc spory i ciezki. Mam juz dosc mala torbe gdzie wcisne D5000. 18-55. No i oczywiscie 50 1.8, ale tez ledwo co.

Potrzebuje torby na ten sprzet, razem z nowym tamronem, poleci mi ktos cos?

ov_darkness
28-12-2011, 18:49
Jaki budżet?

borysek01
28-12-2011, 19:23
50 funtow? najlepiej uzywana bo pewnie z ebaya. Duza wcale nie musi byc, ale zeby byla uniwersalna i podreczna.

Duzo sprzetu nie mam, ale sam tamron duzo miejsca by zajmowal. Jak trzeba to do stowki podniose , 100 funtow = 500 zloty.

borysek01
28-12-2011, 22:33
Podbijam, potrzebuje szybkiej odpowiedzi.

nowart
29-12-2011, 01:03
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=198343

borysek01
29-12-2011, 21:02
Podbijam. Nie za bardzo mi podchodzi ta Tenba.

swiada
29-12-2011, 23:00
Tamrac 5603. Polecam, fajna jakość wykonania. W moim pzypadku ND90, N18-105, N28, N50, Metz 44AF-1, i jeszcze pare gratów. I puszkę piwa bym jeszcze upchal.

borysek01
29-12-2011, 23:09
Fajna ta torba, fajna. Ale wyglada masywnie strasznie, potrzebuje dosc malej torby, bo tylko Nikon D5K,50mm 1.8, 18-55 no i ten cholernie duzy tamron. Wiec, nie jest to duza torba, tylko tamron powieksza w szerokosci.

Chcialbym cos w stylu thinktanka, ale tansza alternatywa :( Dzieki za pomoc, nie mowie ze bylo zle - jezeli macie cos jeszcze , to prosze o nazwy.

Pytanie, czy do crumplera muffina top 5500 zmieszcze tamrona 70-200 , 50mm 1.8 i 18-55 z body? Najbardziej sie boje o tego tamrona.

Murphy
30-12-2011, 21:30
To może coś z Hama Defender? Niezbyt drogo i solidnie.

ov_darkness
31-12-2011, 18:21
Hamy są obleśne, ja bym kombinował w stronę czegoś z wyższej półki.
Może Thinktank Retrospective10 lub Urban Disguise 35? tego ostatniego można dorwać za... 250PLN (jakby nie patrzył 50 funciaków)
http://ttfoto.pl/urban-disguise%C2%AE-35-v2.0-o_l_463.html

Genialny materiał mają czarne Retrospective. Mam ochotę na 10'kę, ale najpierw skompletuję szklarnię ;P

nowart
31-12-2011, 19:18
To czarne Retrospective mają inny materiał niż te szare?

ov_darkness
01-01-2012, 23:24
Tak. Czarne są z tkaniny o mniejszej gramaturze. Są zdecydowanie bardziej "Stealth".