Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Torba.

  1. #1

    Domyślnie Torba.

    Nie wiem czy to prawidlowy dzial, ale potrzebny mi jest dosc szybki zakup, najlepiej przez Ebaya. Wiec tak - zakupilem wczoraj Tamrona 70-200 2.8, i jest dosc spory i ciezki. Mam juz dosc mala torbe gdzie wcisne D5000. 18-55. No i oczywiscie 50 1.8, ale tez ledwo co.

    Potrzebuje torby na ten sprzet, razem z nowym tamronem, poleci mi ktos cos?

  2. #2

    Domyślnie

    Jaki budżet?
    S5pro, 35-70/2.8, 50/1.8D, YN460II.
    Thinkpad X200.

  3. #3

    Domyślnie

    50 funtow? najlepiej uzywana bo pewnie z ebaya. Duza wcale nie musi byc, ale zeby byla uniwersalna i podreczna.

    Duzo sprzetu nie mam, ale sam tamron duzo miejsca by zajmowal. Jak trzeba to do stowki podniose , 100 funtow = 500 zloty.

  4. #4

    Domyślnie

    Podbijam, potrzebuje szybkiej odpowiedzi.

  5. #5
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  6. #6

    Domyślnie

    Podbijam. Nie za bardzo mi podchodzi ta Tenba.

  7. #7

    Domyślnie

    Tamrac 5603. Polecam, fajna jakość wykonania. W moim pzypadku ND90, N18-105, N28, N50, Metz 44AF-1, i jeszcze pare gratów. I puszkę piwa bym jeszcze upchal.
    D90, D300s, FM2+MD12, N28/2.8, 2*N50/1.8, N17-55/2.8, N18-105, Metz44AF-1, SB910

  8. #8

    Domyślnie

    Fajna ta torba, fajna. Ale wyglada masywnie strasznie, potrzebuje dosc malej torby, bo tylko Nikon D5K,50mm 1.8, 18-55 no i ten cholernie duzy tamron. Wiec, nie jest to duza torba, tylko tamron powieksza w szerokosci.

    Chcialbym cos w stylu thinktanka, ale tansza alternatywa Dzieki za pomoc, nie mowie ze bylo zle - jezeli macie cos jeszcze , to prosze o nazwy.

    Pytanie, czy do crumplera muffina top 5500 zmieszcze tamrona 70-200 , 50mm 1.8 i 18-55 z body? Najbardziej sie boje o tego tamrona.
    Ostatnio edytowane przez borysek01 ; 29-12-2011 o 23:19

  9. #9

    Domyślnie

    To może coś z Hama Defender? Niezbyt drogo i solidnie.
    Na świecie ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.

    http://marchewkowakuchnia.wordpress.com/

  10. #10

    Domyślnie

    Hamy są obleśne, ja bym kombinował w stronę czegoś z wyższej półki.
    Może Thinktank Retrospective10 lub Urban Disguise 35? tego ostatniego można dorwać za... 250PLN (jakby nie patrzył 50 funciaków)
    http://ttfoto.pl/urban-disguise%C2%A...0-o_l_463.html

    Genialny materiał mają czarne Retrospective. Mam ochotę na 10'kę, ale najpierw skompletuję szklarnię ;P
    S5pro, 35-70/2.8, 50/1.8D, YN460II.
    Thinkpad X200.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •