Ptalsaw
13-12-2011, 14:24
Witam,
Po przejrzeniu wieeelu plecaków fotograficznych, przeczytaniu garstki opinii, które znalazłem w necie i pooglądaniu setek zdjęć w googlach bardzo spodobał mi się plecak burtona: Zoom Pack. Czemu?? Dużo miejsca na sprzęt foto (docelowo planuje zmieścić tam: body, 2 obiektywy i 2 lampy + wszystkie inne pierdoły jak zapasowe baterie, filtry itp), jest dodatkowa przegroda na sprzęt nie foto, miejsca jest wystarczająco (prawdopodobnie) na gogle + kurtkę, co mi bardzo odpowiada jest możliwość zaczepienia z tyłu plecaka deski snowboardowej (lub statywu - centralne mocowanie!). Plecak wydaje mi się solidny i wytrzymały a co za tym idzie aparat z resztą "zabawek" powinny przeżyć lekki upadek na plecy podczas zjazdu na desce (bo głównie do tego będę go potrzebował, ewentualnie jeszcze na spacery w górach zarówno latem jak i zimą ;) ). Fajną opcją są jeszcze pas biodrowy i "cyckowy", znacznie zwiększają one wygodę użytkowania :).
Ale teraz mam pytanie (głównie do użytkowników tego cuda) czy to co napisałem jest prawdą?? Całą swoją wiedzę jaką zgromadziłem na temat tego plecaka znalazłem w internecie, przeszukałem cały Wrocław aby namacalnie go wypróbować ale niestety jest w sklepach go brak :). A powracając do Zoom Packa to prawdopodobnie zapolowałbym na wersję 2010 gdyż ponieważ jest o niebo ładniejsza :). Zastanawiałem się jeszcze nad f-stop pack (również burton) ale wydaje mi się zbyt masywny, co jeszcze innego moglibyście mi polecić??
Po przejrzeniu wieeelu plecaków fotograficznych, przeczytaniu garstki opinii, które znalazłem w necie i pooglądaniu setek zdjęć w googlach bardzo spodobał mi się plecak burtona: Zoom Pack. Czemu?? Dużo miejsca na sprzęt foto (docelowo planuje zmieścić tam: body, 2 obiektywy i 2 lampy + wszystkie inne pierdoły jak zapasowe baterie, filtry itp), jest dodatkowa przegroda na sprzęt nie foto, miejsca jest wystarczająco (prawdopodobnie) na gogle + kurtkę, co mi bardzo odpowiada jest możliwość zaczepienia z tyłu plecaka deski snowboardowej (lub statywu - centralne mocowanie!). Plecak wydaje mi się solidny i wytrzymały a co za tym idzie aparat z resztą "zabawek" powinny przeżyć lekki upadek na plecy podczas zjazdu na desce (bo głównie do tego będę go potrzebował, ewentualnie jeszcze na spacery w górach zarówno latem jak i zimą ;) ). Fajną opcją są jeszcze pas biodrowy i "cyckowy", znacznie zwiększają one wygodę użytkowania :).
Ale teraz mam pytanie (głównie do użytkowników tego cuda) czy to co napisałem jest prawdą?? Całą swoją wiedzę jaką zgromadziłem na temat tego plecaka znalazłem w internecie, przeszukałem cały Wrocław aby namacalnie go wypróbować ale niestety jest w sklepach go brak :). A powracając do Zoom Packa to prawdopodobnie zapolowałbym na wersję 2010 gdyż ponieważ jest o niebo ładniejsza :). Zastanawiałem się jeszcze nad f-stop pack (również burton) ale wydaje mi się zbyt masywny, co jeszcze innego moglibyście mi polecić??