Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Alicja
1
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1320138738-U8594.jpg)
2
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1320138916-U8594.jpg)
3
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1320139057-U8594.jpg)
4
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1320139097-U8594.jpg)
Babeczka
05-12-2011, 18:03
Jedynka jest bardzo ładna, tylko mogłoby być więcej dołu ciutke :)
Tak to ogólnie cały set przyjemny dla oka. Ładna obróbka.
Gdybym Cie Weroniko nie znał to jeszcze byłbym skory pomyslec ze to komplement ;] Dzieki za komentarz ;)
1 i 4 najlepsze, bardzo ładnie się prezentują, ale u góry włosy niepotrzebnie ucięte, dwójka i trójka podobnie.
Mam nieodparte wrażenie, że za dużo tu bieli i ten błysk w oczach na 1 i 2 piękna nie dodaje.
Całość przyjemna dla oka :)
Dzieki Biotrek ogolnie z cieciami jest roznie gdyz mi osobiscie zalezy aby zdjecie bylo w dobrej jakosci w jak najwiekszym rozmiarze i raczej nie tne tego co wychodzi z puchy, tu jedynie ciecia w pionie aby cala seria ze soba wspolgrala przez co jednak czasem trzeba bylo poswiecic pare pikseli z gory czy z dolu, wiec mam swiadomosc ze ciecia mogly by byc lepsze ;) Co do blysku w oczach to ja uwielbiam jak jest mocno wyrazisty, moze to blad ale jednak staram sie zeby byl on widoczny, a czy za duzo bieli... hmmm moja konwersja do bw czesto tak wyglada wiec pewnie to juz moje takie skrzywienie amatora :(
dziadzior
05-12-2011, 20:32
Mnie sie Lesio podobało inne , którego tutaj nie ma , chodz 1 też sympatyczna
Bardzo solidne, dobre zdjęcia. Uwaga na kąt padania światła na szyję i jej doświetlenie lub nie. Na jedynce i czwórce stempelek retuszujący by się przydał. Ostrość jakaś niepewna też, to 85/1.8 czy manualne szkło? Najlepsza technicznie trójka, potem czwórka. Na trójce plus za miękkie przejścia tonów na twarzy.
Bardzo ładny secik, mnie zatrzymało na dłużej przy 4, przy 1-ce zatrzymało mnie coś, ale nie wiem czy w dobrym znaczeniu, osobiście zrobiłbym soft'a na szyi (mowa o 1-ce).
1- brakuje trochę góry
2- ciut za jasna twarz
3- super
4- fajnie, ale postaralbym sie o wiecej baniek, albo wogole sie ich pozbyl, chetnie bym je zobaczyl przed cropem
O dzieki za komentarze i kilka dobrych uwag :) Z tym katem padania swiatla na szyje calkowita racja, stempel na jedynce jak najbardziej, ogolnie mozna bylo lepiej. Narazie jestem na etapie ogladania prac innych, czytania, wyciagania wnioskow ale nie praktykowania bo nie chce zapraszac modelek na jakas kaszane (bedzie i na to czas), tu byla sesja bardziej z okazji piwa tym bardziej milo ze da sie na to patrzec ;)
coach_lodz
06-12-2011, 22:42
dla mnie cały set wzorowy... a 3 rewelacja + spojrzenie modelki aż ciary przechodzą... zresztą co tu dużo mówić, modelka zjawiskowa !
Bardzo fotogeniczna modelka no i bańki też swoje zrobił. Fajnie wyszło.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.