Zobacz pełną wersję : Nikn d300s i wt4 transmiter
Czy wiecie może jak ulepszyć przesyłanie danych do komputera przez wt4 transmiter z nikona d300s? Przesyłam zdjęcia i raz jest super wysyłane są od razu, a raz za nie wiem co jest grane dopiero po chwili nawet kilku minut. Może trzeba ulepszyć oprogramowanie. Dodam, że pliki przesyłam przez kabel ethernet.
Czy nikt tu niema transmitera WT4? Proszę o pomoc.
Nie w tym dziale napisałeś. Przeniosę.
Transmitter mi się kojarzy z bezprzewodówką. Jak robisz na kablu to możesz robić bez WT-4, co prawda wtedy przesyłasz przez USB i tez nie sa to jakies duże prędkości. Ale na pewno nie minuty, tylko sekundy.
Tak tylko zależy mi na odległości min 100m. A usb to maks 5m.
Art Erie
04-12-2011, 19:12
Tak tylko zależy mi na odległości min 100m. A usb to maks 5m.
100m to też prawie maks dla UTP; może to jest problemem http://www.hal.trzepak.net/faq/winxp/dobor.htm
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.