Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Nikn d300s i wt4 transmiter



gawer21
02-12-2011, 22:34
Czy wiecie może jak ulepszyć przesyłanie danych do komputera przez wt4 transmiter z nikona d300s? Przesyłam zdjęcia i raz jest super wysyłane są od razu, a raz za nie wiem co jest grane dopiero po chwili nawet kilku minut. Może trzeba ulepszyć oprogramowanie. Dodam, że pliki przesyłam przez kabel ethernet.

gawer21
04-12-2011, 10:22
Czy nikt tu niema transmitera WT4? Proszę o pomoc.

Jacek_Z
04-12-2011, 16:41
Nie w tym dziale napisałeś. Przeniosę.
Transmitter mi się kojarzy z bezprzewodówką. Jak robisz na kablu to możesz robić bez WT-4, co prawda wtedy przesyłasz przez USB i tez nie sa to jakies duże prędkości. Ale na pewno nie minuty, tylko sekundy.

gawer21
04-12-2011, 19:00
Tak tylko zależy mi na odległości min 100m. A usb to maks 5m.

Art Erie
04-12-2011, 19:12
Tak tylko zależy mi na odległości min 100m. A usb to maks 5m.

100m to też prawie maks dla UTP; może to jest problemem http://www.hal.trzepak.net/faq/winxp/dobor.htm