PDA

Zobacz pełną wersję : Mam marzenie..



Edfu
26-11-2011, 02:13
Mam marzenie by to forum zaczęło, poza gadaniem o sprzęcie, zajmować się fotografią.. Ale taką na papierze, taką która zachwyca... Oczywiście są jazdy typu wystawa grupy regionalnej nikosia i za to im chwała, bo dla wielu jest to jedyna okazja by zobaczyć swoje zdjęcia na papierze fotograficznym. Chwała tym instytucjom za to na prawdę.... :D
Rzecz jest w tym by w moim marzeniu utrwaliła się jakaś tam grupka z bloku wzięta, czy obojętnie skąd. Wzięła swoje prace i zrobiła z nich wystawę..kibicując swojej drużynie oczywiście.

P.S.
Nie, to nie ja pisałem scenariusz do "Skrzydlate świnie" !

jacek.gold
26-11-2011, 02:35
Edfu (http://www.forum.nikoniarze.pl/member.php?u=31611) masz sporo racji ale chyba nie próbowałeś zorganizować wystawy amatorskiej
to są tylko problemy

credka
26-11-2011, 11:03
Edfu, zapraszam do sąsiedniego forum (FF), gdzie robimy kilka razy w roku zlociki kończone wystawą amatorów...