Mam marzenie by to forum zaczęło, poza gadaniem o sprzęcie, zajmować się fotografią.. Ale taką na papierze, taką która zachwyca... Oczywiście są jazdy typu wystawa grupy regionalnej nikosia i za to im chwała, bo dla wielu jest to jedyna okazja by zobaczyć swoje zdjęcia na papierze fotograficznym. Chwała tym instytucjom za to na prawdę....
Rzecz jest w tym by w moim marzeniu utrwaliła się jakaś tam grupka z bloku wzięta, czy obojętnie skąd. Wzięła swoje prace i zrobiła z nich wystawę..kibicując swojej drużynie oczywiście.
P.S.
Nie, to nie ja pisałem scenariusz do "Skrzydlate świnie" !
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami