Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Mam marzenie..

  1. #1
    Edfu
    Gość

    Domyślnie Mam marzenie..

    Mam marzenie by to forum zaczęło, poza gadaniem o sprzęcie, zajmować się fotografią.. Ale taką na papierze, taką która zachwyca... Oczywiście są jazdy typu wystawa grupy regionalnej nikosia i za to im chwała, bo dla wielu jest to jedyna okazja by zobaczyć swoje zdjęcia na papierze fotograficznym. Chwała tym instytucjom za to na prawdę....
    Rzecz jest w tym by w moim marzeniu utrwaliła się jakaś tam grupka z bloku wzięta, czy obojętnie skąd. Wzięła swoje prace i zrobiła z nich wystawę..kibicując swojej drużynie oczywiście.

    P.S.
    Nie, to nie ja pisałem scenariusz do "Skrzydlate świnie" !

  2. #2

    Domyślnie

    Edfu masz sporo racji ale chyba nie próbowałeś zorganizować wystawy amatorskiej
    to są tylko problemy

  3. #3

    Domyślnie

    Edfu, zapraszam do sąsiedniego forum (FF), gdzie robimy kilka razy w roku zlociki kończone wystawą amatorów...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •