PDA

Zobacz pełną wersję : Szelki - polecam



piter670
30-10-2011, 18:18
Zakupiłem ostatnio szelki fotograficzne podpatrzone u kolegów z USA. Cena całego ustrojstwa - wraz z sprowadzeniem z USA to jakieś 50 -60 zł.

Cały dzień focenia w mieście z zestawem d300 +N24 -70 - patent moim zdaniem bardzo dobry i wygodny. Obie ręce wolne, ciężar bardzo dobrze rozłożony (przede wszystkim nie obciąża szyi).

Występuje w dwóch odmianach z paskami zwykłymi i rozciągliwymi. Ja wziąłem zwyłe.

Dla zainteresowanych zdjęcia szelek:

http://optechusa.com/bino-cam-harness.html

wer
30-10-2011, 20:55
Było tu opisywane, z tym, że te tanie szelki mogą zakończyć karierę aparatu. Cytując poetę - ideał sięgnął bruku. Ktoś tu na forum miał już taką przygodę, w ostatniej chwili złapał aparat.

piter670
30-10-2011, 21:01
Te polecane były przez znajomych. Użytkują je przez dłuższy okres czasu i są z nich zadowoleni. Jak będzie w praktyce zdam relacje, ale wyglądają solidnie.