Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Szelki - polecam

    Zakupiłem ostatnio szelki fotograficzne podpatrzone u kolegów z USA. Cena całego ustrojstwa - wraz z sprowadzeniem z USA to jakieś 50 -60 zł.

    Cały dzień focenia w mieście z zestawem d300 +N24 -70 - patent moim zdaniem bardzo dobry i wygodny. Obie ręce wolne, ciężar bardzo dobrze rozłożony (przede wszystkim nie obciąża szyi).

    Występuje w dwóch odmianach z paskami zwykłymi i rozciągliwymi. Ja wziąłem zwyłe.

    Dla zainteresowanych zdjęcia szelek:

    http://optechusa.com/bino-cam-harness.html
    Ostatnio edytowane przez piter670 ; 30-10-2011 o 18:24
    Czarny Rycerz zawsze zwycięża !

  2. #2

    Domyślnie

    Było tu opisywane, z tym, że te tanie szelki mogą zakończyć karierę aparatu. Cytując poetę - ideał sięgnął bruku. Ktoś tu na forum miał już taką przygodę, w ostatniej chwili złapał aparat.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  3. #3

    Domyślnie

    Te polecane były przez znajomych. Użytkują je przez dłuższy okres czasu i są z nich zadowoleni. Jak będzie w praktyce zdam relacje, ale wyglądają solidnie.
    Ostatnio edytowane przez piter670 ; 30-10-2011 o 21:04
    Czarny Rycerz zawsze zwycięża !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •