Zakupiłem ostatnio szelki fotograficzne podpatrzone u kolegów z USA. Cena całego ustrojstwa - wraz z sprowadzeniem z USA to jakieś 50 -60 zł.
Cały dzień focenia w mieście z zestawem d300 +N24 -70 - patent moim zdaniem bardzo dobry i wygodny. Obie ręce wolne, ciężar bardzo dobrze rozłożony (przede wszystkim nie obciąża szyi).
Występuje w dwóch odmianach z paskami zwykłymi i rozciągliwymi. Ja wziąłem zwyłe.
Dla zainteresowanych zdjęcia szelek:
http://optechusa.com/bino-cam-harness.html
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami