PDA

Zobacz pełną wersję : Głowica



w0j
27-10-2011, 13:19
Siema,
chce kupić statyw mf 055xprob, jaka głowica (do 400zł) będzie do niego odpowiednia (nie chce 3d, raczej kulowa)
na razie mam 2 na oku
mf 324rc2
i ewentualnie mf 496rc2
Jakie głowice polecacie, w tym zakresie cenowym?

mOSAd
28-10-2011, 19:25
Odpisałem w drugim wątku już. Do zestawu ze stopki polecam dżojstikową. Szczególnie jeżeli wchodzą w grę filmy.