PDA

Zobacz pełną wersję : Benro A-298n6



apple
24-10-2011, 14:54
Przymierzam się do zakupu tego statywu Benro A-298n6. Używa ktoś? Jakie są wasze opinie? Pozdrawiam.

rafulec
24-10-2011, 15:34
mam i używam:)
może za dużo waży, ale biorąc pod uwagę cenę - dobry wybór :)
polecam

jasin
26-10-2011, 08:47
Jakiś czas temu też szukałem opinii o tym statywie, znalazłem niewiele ale same pozytywne. Też jestem z niego zadowolony chociaż używałem tylko kilka razy a spora waga aż tak bardzo mi nie przeszkadza. W opisie w sklepach jest mały błąd, statyw ma udźwig 8kg nie 5 a przynajmniej tak mam napisane w instrukcji.

motyl
26-10-2011, 09:49
Mam od chyba 3 lat Benro ale trochę inny model. Ale jak widzę na zdjęciu system nóg jest taki sam. Statyw bardzo dobry. Jeszcze jak porówna się cenę do jakości to już zupełnie jest super. Mój dostałem z fajnym pokrowcem, tutaj jednak pojawił się jedno ale. Ja używam głowicy Manfrotto i już taki zestaw nie mieści się do pokrowca. To jedyna uwaga co do Benro.

apple
26-10-2011, 11:43
Właśnie zamówiłem, czekam na paczkę