Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Benro A-298n6

  1. #1

    Arrow Benro A-298n6

    Przymierzam się do zakupu tego statywu Benro A-298n6. Używa ktoś? Jakie są wasze opinie? Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    mam i używam
    może za dużo waży, ale biorąc pod uwagę cenę - dobry wybór
    polecam

  3. #3

    Domyślnie

    Jakiś czas temu też szukałem opinii o tym statywie, znalazłem niewiele ale same pozytywne. Też jestem z niego zadowolony chociaż używałem tylko kilka razy a spora waga aż tak bardzo mi nie przeszkadza. W opisie w sklepach jest mały błąd, statyw ma udźwig 8kg nie 5 a przynajmniej tak mam napisane w instrukcji.
    D300, F90x, F401: S17-50, N70-210/4, N35-105
    Praktica MTL 5B, MTL 3 : Helios 44m-4, Revuenon 135 2.8. Pentor 28 2.8, Domiplan 50 2.8
    Zorka 4, Fied 5, Smiena Symbol, Lubitel 166 U, Agfa Isolette II

  4. #4

    Domyślnie

    Mam od chyba 3 lat Benro ale trochę inny model. Ale jak widzę na zdjęciu system nóg jest taki sam. Statyw bardzo dobry. Jeszcze jak porówna się cenę do jakości to już zupełnie jest super. Mój dostałem z fajnym pokrowcem, tutaj jednak pojawił się jedno ale. Ja używam głowicy Manfrotto i już taki zestaw nie mieści się do pokrowca. To jedyna uwaga co do Benro.

  5. #5

    Domyślnie

    Właśnie zamówiłem, czekam na paczkę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •