Przymierzam się do zakupu tego statywu Benro A-298n6. Używa ktoś? Jakie są wasze opinie? Pozdrawiam.
Szukaj
Przymierzam się do zakupu tego statywu Benro A-298n6. Używa ktoś? Jakie są wasze opinie? Pozdrawiam.
mam i używam![]()
może za dużo waży, ale biorąc pod uwagę cenę - dobry wybór
polecam
Jakiś czas temu też szukałem opinii o tym statywie, znalazłem niewiele ale same pozytywne. Też jestem z niego zadowolony chociaż używałem tylko kilka razy a spora waga aż tak bardzo mi nie przeszkadza. W opisie w sklepach jest mały błąd, statyw ma udźwig 8kg nie 5 a przynajmniej tak mam napisane w instrukcji.
D300, F90x, F401: S17-50, N70-210/4, N35-105
Praktica MTL 5B, MTL 3 : Helios 44m-4, Revuenon 135 2.8. Pentor 28 2.8, Domiplan 50 2.8
Zorka 4, Fied 5, Smiena Symbol, Lubitel 166 U, Agfa Isolette II
Mam od chyba 3 lat Benro ale trochę inny model. Ale jak widzę na zdjęciu system nóg jest taki sam. Statyw bardzo dobry. Jeszcze jak porówna się cenę do jakości to już zupełnie jest super. Mój dostałem z fajnym pokrowcem, tutaj jednak pojawił się jedno ale. Ja używam głowicy Manfrotto i już taki zestaw nie mieści się do pokrowca. To jedyna uwaga co do Benro.
Skontaktuj się z nami