PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukcja do Pixel TC-252



Wojteksw
19-10-2011, 13:36
Potrzebuję instrukcję obsługi pl. do Pixel TC-252 NIKON, nie mogę sobie poradzić z ustawieniami długich czasów naświetlania. Kto miał to urządzenie w ręku. Kupiłem nowy wężyk spustowy lecz sprzedawca jak również dystrybutor, nie poczuwa się do załączenia polskiej instrukcji obsługi.

Horgh
21-10-2011, 20:01
http://www.youtube.com/watch?v=Z_tZoyWIvqk
Może pomoże? Jeśli nie pomoże to daj znać. Posiadam taki wężyk i chętnie pomogę jakby co. Pozdrawiam

mini21
21-10-2011, 23:37
Nie wiem, czy o to dokładnie chodzi, ale proszę:
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=pixel%20tc-252%20manual&source=web&cd=7&ved=0CFIQFjAG&url=http%3A%2F%2Fwww.mcgoat.hu%2Ffoto-20856.html&ei=x-WhTsrlKNHysgbsusWEAw&usg=AFQjCNF9Z9iqjfJqpbLJ3BwWkWnSZzMohw&sig2=MafGCkcocga3e1_ZQ_C2sQ&cad=rja

Wojteksw
22-10-2011, 18:24
Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że wszystkie opcje opanowałem. Tylko się dziwię na kompletne olewanie nabywców ze strony Firmy Foto-tip jako dystrybutora tych urządzeń, że nie potrafi zadbać o dopełnienie obowiązujących przepisów w zakresie dołączenia polskiej instrukcji obsługi.

TMB
17-02-2012, 15:31
Szukałem informacji na temat tego węzyka i trafiłem na ten temat i chciałbym coś "sprostować".

Według Polskiego prawa - kazdy sprzedawca sprzedający produkt na terenie Polski jest zobowiązany do udostępnienia instrukcji w jezyku polskim!

tekk
08-02-2014, 18:23
hej,
piszę tutaj aby nie zakładać nowego wątku.
Właśnie zakupiłam tc-252 do mojego d80.
postępując zgodnie z tym co na yt: http://www.youtube.com/watch?v=Z_tZoyWIvqk
lecz mój d80 nie robi zdjęcia.
muszę coś w opcjach włączyć/wyłączyć by zadziałało?
Jestem na trybie M.
Naciskam przycisk na wężyku i jest zielone (na wężyku i u mnie w aparacie), ale nic oprócz tego się nie dzieje. później wężyk mruga na czerwono i tyle. nic się nie dzieje.

dajcie proszę znać bo mam wrażenie, że robię coś źle;)

slawek061964
08-02-2014, 18:37
nie nic nie trzeba włączać Wyzwolenie migawki na S i powinno śmigać Spróbuj Na pierwszej pozycji wybierakiem wybrać (Single niech będzie podświetlone ) nawet bez baterii powinno wtedy działać

tekk
08-02-2014, 18:41
nie nic nie trzeba włączać Wyzwolenie migawki na S i powinno śmigać Spróbuj Na pierwszej pozycji wybierakiem wybrać (Single niech będzie podświetlone ) nawet bez baterii powinno wtedy działać


nic a nic się nie dzieje. tj mam wrażenie, że wężyk robi swoje ale mój aparat nie (nawet się nie włącza AF, nic zero reakcji)...

slawek061964
08-02-2014, 18:48
poszukaj jakiej kolwiek instrukcji pl bo zasada jest ta sama bo w opcjach aparatu raczej nic nie ma

tekk
09-02-2014, 23:16
chyba przejdę się do jakiegoś sklepu aby sprawdzić z innymi wężykami czy działa.