PDA

Zobacz pełną wersję : GorillaPod Joby



ropusz
10-10-2011, 22:37
Używał ktoś GorillaPod'a od Joby ale tej mniejszej wersji, nie do lustrzanek? Jeśli tak, to jakie wrażenia?

Me_how
10-10-2011, 22:43
Używam najmniejszej wersji. Do kompakta i lampy błyskowej się nadaje.

ropusz
10-10-2011, 22:58
Jest taka wersja z magnetycznymi nóżkami, niby można do jakiegoś słupa przyłożyć ale chyba bym się bał.

hijax_pl
10-10-2011, 23:12
Generalnie te zabawki są fajne o ile.... Jest je do czego przyczepić ;-)