Zobacz pełną wersję : GorillaPod Joby
Używał ktoś GorillaPod'a od Joby ale tej mniejszej wersji, nie do lustrzanek? Jeśli tak, to jakie wrażenia?
Używam najmniejszej wersji. Do kompakta i lampy błyskowej się nadaje.
Jest taka wersja z magnetycznymi nóżkami, niby można do jakiegoś słupa przyłożyć ale chyba bym się bał.
hijax_pl
10-10-2011, 23:12
Generalnie te zabawki są fajne o ile.... Jest je do czego przyczepić ;-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.