Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: GorillaPod Joby

  1. #1

    Domyślnie GorillaPod Joby

    Używał ktoś GorillaPod'a od Joby ale tej mniejszej wersji, nie do lustrzanek? Jeśli tak, to jakie wrażenia?

  2. #2

    Domyślnie

    Używam najmniejszej wersji. Do kompakta i lampy błyskowej się nadaje.
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  3. #3

    Domyślnie

    Jest taka wersja z magnetycznymi nóżkami, niby można do jakiegoś słupa przyłożyć ale chyba bym się bał.

  4. #4

    Domyślnie

    Generalnie te zabawki są fajne o ile.... Jest je do czego przyczepić
    "Optymalna ekspozycja jest kwestią gustu"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •