PDA

Zobacz pełną wersję : Moja "prośba"



JaroPienza
04-10-2011, 21:29
Uczestnicze w konkursie "Leica 24x36". Konkurs ten odbywa się na terenie Włoch i dotyczy tylko ich mieszkańcow.
Moja prośba jest taka abyście oddali na mnie głos. Jeżeli komuś z Naszej Braci Nikoniarzy podobają się moje. Chociaż raz chciałbym wygrać jakiś konkurs fotograficzny.

Głosy można oddawać tutaj (http://www.lab.leica-camera.it/jspleica/scheda.jsp?n=44929)

Bardzo Wam dziękuję z góry


Jarek

RobertMiernik
04-10-2011, 21:39
A co tam, tweetnąłem, przyślesz mi za to zdjęcie tej Lejki jak już ją wygrasz ;P

JaroPienza
04-10-2011, 22:08
No pewnie :) Do wygrania jest ...z tego co zrozumiałem współpraca z profesjonalistami

6868
04-10-2011, 22:10
A co mam tam kliknac bom nie kumaty:)

credka
04-10-2011, 22:37
Powodzenia, dla mnie prace są bajeczne! Uwielbiam!

cheyenne
04-10-2011, 22:42
mój głos już masz
piękne prace

JaroPienza
04-10-2011, 22:45
A co mam tam kliknac bom nie kumaty:)

Na stronie która się otworzy po nacisnieciu "tutaj" trzeba wcisnąć "lubię to" po lewej stroni. Jeżeli jesteś oczywiście za logowany na facebook.com lub tweeterze

kulama
04-10-2011, 22:50
"lubie to" klikniete.......... Twoje prace sa swietne

JaroPienza
04-10-2011, 22:55
Powodzenia, dla mnie prace są bajeczne! Uwielbiam!


mój głos już masz
piękne prace


"lubie to" klikniete.......... Twoje prace sa swietne

Dziękuję Wam serdecznie

Dyziek
05-10-2011, 08:09
Poleciał lajk;)

mini21
05-10-2011, 08:14
Głos oddany.
Życzę powodzenia!

Marek
05-10-2011, 09:12
Z zasady nie klikam po takich prośbach, ale robię wyjątek. Prace na to zasługują.
Masz mój głos.

przespol
05-10-2011, 09:47
+1

JaroPienza
05-10-2011, 10:07
Dzięki Wielkie

Rafał63
05-10-2011, 10:13
Za Markiem 2004: Szacun. Ostatnie urzeka! Ty czasem tego w 3D-Maxie nie zrobiłeś? Takich kolorów nie ma!!!! OK! ŻARTOWAŁEM!!! ;)

rg2000
05-10-2011, 10:42
+1, sukcesów życzę :)

Tworas
05-10-2011, 10:49
świetne prace! mój głos też już masz :)

Pumexior
05-10-2011, 13:30
Mój głos również poszedł. Piękne zdjęcia :)

GeparD
05-10-2011, 14:11
zalajkowane i zatwiterzone :P

sote
05-10-2011, 14:14
ale mi sie trafilo :)
juz masz 100 glosow :)

wesu
05-10-2011, 14:30
Co za satysfakcja wygrać konkurs nie dlatego że było się najlepszym, a dlatego że miało się najwięcej znajomych?

U-CUT
05-10-2011, 14:33
+1 prace swietne a trzecia bajeczna.

-bob-
05-10-2011, 14:49
mój też poleciał

JaroPienza
05-10-2011, 17:10
Co za satysfakcja wygrać konkurs nie dlatego że było się najlepszym, a dlatego że miało się najwięcej znajomych?

Źle wytlumaczylem. To jest pierwszy etap w którym można przegrać nawet z najgorszymi :(
W Drugim etapie dostaje się aparat Lejca i zadanie zrobienia kilku zdjęć.
Z 2400 uczestników dochodzi się do 24 , a potem decyduje jury kto wygrywa

Dziękuje Wszystkim

Będę Was informował na bieżąco

Pozdrawiam
Jarek

wesu
05-10-2011, 17:36
Skoro tak to masz mój głos ;)

rafulec
05-10-2011, 17:48
115 :)

powodzenia

velaskez
05-10-2011, 18:07
119, trójeczka panieee miodna!

Boryszuk
05-10-2011, 18:36
122 bez wahania!

JaroPienza
05-10-2011, 18:37
Wszystkie te zdjęcia pokazywalem na forum. Dziękuje za głosy

m3
05-10-2011, 19:05
To i ja lajkłem :]
Prace wgniatają w fotel :)

Dorian
05-10-2011, 20:44
126 ;)

Psychotrop
05-10-2011, 20:54
eeeeggghhhhh
to ja w domku przeglądnę, bo w pracy mam pracować, a nie siedzieć na FB (taka czerwona łapka "stop" mi wyskakuje) :)

JaroPienza
06-10-2011, 07:53
Mamy 139. Dzisiaj kolejny dzień i licze na Wasze poparcie

JaroPienza
11-10-2011, 21:24
Dziś już 163. Dziękuje wszystkim glosujacym i zapraszam do głosowania tych co jeszcze nie brali udziału.

marcinc
11-10-2011, 23:41
No to proszę 171:)

marszull
12-10-2011, 00:06
zdjecia sa naprawde dobre, wiec i moj glos masz ;)

JaroPienza
12-10-2011, 13:37
Dzięki serdeczne

JaroPienza
18-10-2011, 14:25
Utknalem na 188glosach + 4tweety.
Czy jeszcze ktoś byłby wstanie mnie wspomóc ??

login_87
18-10-2011, 14:43
Ja pomoge:) 189

KaeF
18-10-2011, 15:42
Jestem;) 190

Obejrzałem kilkanaście zgłoszeń i prowadzisz spośród tych co widziałem. Drugi jest jakiś Alberto i ma 136 "lajków"

thorcik
18-10-2011, 16:50
194!

hubik
18-10-2011, 16:52
195. :-)

Kuba_
18-10-2011, 17:35
okrągłe 200

aliant
18-10-2011, 17:42
201:). Powodzenia, ładne klatki.

Migota
18-10-2011, 19:54
210i powodzenia :)

jasiu76
18-10-2011, 20:22
212 :)

M_B
18-10-2011, 20:25
214, chociaż FB nie używam :razz:

gadas
18-10-2011, 20:39
"lubie to"

jarekf34
18-10-2011, 20:39
Dłuższy czas mnie nie było na forum i ominąłem ale oczywiście kliknąłem. Powodzenia Jarku.

JaroPienza
18-10-2011, 22:56
Dziękuje Wszystkim .Oczywiście będę informował na bierząco

hackermuz
18-10-2011, 23:05
Jest lajk, zajebiaszcze foty :)

Uysy.
19-10-2011, 09:12
Jak nie wygrasz, to przyjadę Ci trzasnąć z półobrotu w kostkę. Piękne zdjęcia, kliknąłem.

piotr_74
19-10-2011, 09:32
pierwszy raz zrobiłem to z przyjemnością :D, świetne zdjęcia - powodzenia

KaleidoStar
19-10-2011, 09:35
O panie...piękne foty, zalajkowałam z wielką przyjemnością.

JaroPienza
19-10-2011, 11:37
Jak nie wygrasz, to przyjadę Ci trzasnąć z półobrotu w kostkę. Piękne zdjęcia, kliknąłem.

Jak nie wygram to sie rzuce z parteru na suchą, nie ubitą trawę;)

Dzięki za głosy i zapraszam tych co jeszcze nie oddali głosu i Waszych znajomych rownież.

Wiem ze w Nikoniarzach jest MOC

kakersik
20-10-2011, 22:37
A i ode mnie głos. Zasłużony zresztą :D

JaroPienza
21-10-2011, 10:04
Podziękował Serdecznie

franz55
21-10-2011, 12:35
ode mnie też.
Powodzenia !!

JaroPienza
27-10-2011, 19:17
Panie i Panowie zostały juz tylko 16dni. Potrzebuje jeszcze wielu głosów. Liczę na Was i waszych znajomych;) (moze i im sie spodobaja moje zdjęcia)

Badyl81
28-10-2011, 15:31
Jako, że fejsbunia nie posiadam i nie zamierzam mieć ;), to pozwoliłem sobie przesłać linka znajomym FB posiadającym. Myślę, że Twoje prace im się spokojnie spodobają i parę klików więcej będzie ;) bo zdjęcia zacne. Pozdrawiam!

gALL
28-10-2011, 18:27
Niestety tez nie moge zaglosowac bo fejs-zbok jest dla mnie obcym tworem. :(

maku500
28-10-2011, 19:56
foty super

JaroPienza
28-10-2011, 20:43
Dzięki . Ciagle jestem optymistycznie nastawiony na pomoc Nikoniarzy

piter670
28-10-2011, 20:43
Się klikło :)

JaroPienza
19-11-2011, 02:33
Chciałem podziękować wszystkim glosujacym na mnie. Dzisiaj dostałem meila z informacja ze jestem jednym z 240 wybrańców/ osób ktore przeszły wstępna kwalifikacje. Teraz czeka mnie następny etap, jeśli nie okaże sie ze nie moge brać udziału ze względu ze nie jestem rodowitym wlochem. Trzymam kciuki.


Dziękuje jeszcze raz tym którzy wierzyli ze mi sie uda.

Psychotrop
19-11-2011, 12:54
dawaj znać, jak tam postępy w eliminowaniu konkurencji :)
bo teraz to chyba jakieś jury się tym zajmie :)

JaroPienza
19-11-2011, 13:54
Teraz powinnismy dostać po Lejca X1 i temat do fotografowania. Potem ma zostać juz tylko 24 osoby.