Uczestnicze w konkursie "Leica 24x36". Konkurs ten odbywa się na terenie Włoch i dotyczy tylko ich mieszkańcow.
Moja prośba jest taka abyście oddali na mnie głos. Jeżeli komuś z Naszej Braci Nikoniarzy podobają się moje. Chociaż raz chciałbym wygrać jakiś konkurs fotograficzny.
Głosy można oddawać tutaj
Bardzo Wam dziękuję z góry
Jarek
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami