Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: Moja "prośba"

  1. #1

    Domyślnie Moja "prośba"

    Uczestnicze w konkursie "Leica 24x36". Konkurs ten odbywa się na terenie Włoch i dotyczy tylko ich mieszkańcow.
    Moja prośba jest taka abyście oddali na mnie głos. Jeżeli komuś z Naszej Braci Nikoniarzy podobają się moje. Chociaż raz chciałbym wygrać jakiś konkurs fotograficzny.

    Głosy można oddawać tutaj

    Bardzo Wam dziękuję z góry


    Jarek

  2. #2

    Domyślnie

    A co tam, tweetnąłem, przyślesz mi za to zdjęcie tej Lejki jak już ją wygrasz ;P

  3. #3

    Domyślnie

    No pewnie Do wygrania jest ...z tego co zrozumiałem współpraca z profesjonalistami

  4. #4

    Domyślnie

    A co mam tam kliknac bom nie kumaty

  5. #5

    Domyślnie

    Powodzenia, dla mnie prace są bajeczne! Uwielbiam!

  6. #6

    Domyślnie

    mój głos już masz
    piękne prace

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 6868 Zobacz posta
    A co mam tam kliknac bom nie kumaty
    Na stronie która się otworzy po nacisnieciu "tutaj" trzeba wcisnąć "lubię to" po lewej stroni. Jeżeli jesteś oczywiście za logowany na facebook.com lub tweeterze

  8. #8

    Domyślnie

    "lubie to" klikniete.......... Twoje prace sa swietne
    Canon

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Powodzenia, dla mnie prace są bajeczne! Uwielbiam!
    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    mój głos już masz
    piękne prace
    Cytat Zamieszczone przez kulama Zobacz posta
    "lubie to" klikniete.......... Twoje prace sa swietne
    Dziękuję Wam serdecznie

  10. #10

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •