Zobacz pełną wersję : Konsultacja-prośba
Koledzy we wtorek śmigam na Sycylię focić*regaty. i moje stąd pytanie .czy nie będzie problemem przewieźć to co w stopce. Lot Rianerem
oczywiscie nie bedzie. spokojnie zmiescisz sie w 10kg bagazu podrecznego.
zadnego problemu nie będzie. No chyba że władujesz to do luku bagażowego - ale o to akurat Cię nie posądzam :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.