PDA

Zobacz pełną wersję : Konsultacja-prośba



KSIĘŻAK
14-09-2011, 07:46
Koledzy we wtorek śmigam na Sycylię focić*regaty. i moje stąd pytanie .czy nie będzie problemem przewieźć to co w stopce. Lot Rianerem

HYPER
14-09-2011, 07:55
oczywiscie nie bedzie. spokojnie zmiescisz sie w 10kg bagazu podrecznego.

stock
14-09-2011, 08:15
zadnego problemu nie będzie. No chyba że władujesz to do luku bagażowego - ale o to akurat Cię nie posądzam :)

KSIĘŻAK
14-09-2011, 08:54
Dzięki ,luk odpada