Koledzy we wtorek śmigam na Sycylię focić*regaty. i moje stąd pytanie .czy nie będzie problemem przewieźć to co w stopce. Lot Rianerem
Szukaj
Koledzy we wtorek śmigam na Sycylię focić*regaty. i moje stąd pytanie .czy nie będzie problemem przewieźć to co w stopce. Lot Rianerem
Księżak
D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900
oczywiscie nie bedzie. spokojnie zmiescisz sie w 10kg bagazu podrecznego.
Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów
zadnego problemu nie będzie. No chyba że władujesz to do luku bagażowego - ale o to akurat Cię nie posądzam![]()
Dzięki ,luk odpada
Księżak
D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900
Skontaktuj się z nami