Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Konsultacja-prośba

    Koledzy we wtorek śmigam na Sycylię focić*regaty. i moje stąd pytanie .czy nie będzie problemem przewieźć to co w stopce. Lot Rianerem
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  2. #2

    Domyślnie

    oczywiscie nie bedzie. spokojnie zmiescisz sie w 10kg bagazu podrecznego.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  3. #3

    Domyślnie

    zadnego problemu nie będzie. No chyba że władujesz to do luku bagażowego - ale o to akurat Cię nie posądzam

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki ,luk odpada
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •