PDA

Zobacz pełną wersję : allegro? macie jakis problem?



krzysztof jot
08-09-2011, 13:43
Witam.
Coś mi się powaliło w kompie, czy jest jakiś problem ?
Ani Fox'em ani Chrome - nie moge dostać sie do serwisu allegro.

cinki23
08-09-2011, 13:44
Potwierdzam u mnie także nie działa.

jasin
08-09-2011, 13:45
U mnie też padło.

Przemek Paśnik
08-09-2011, 13:46
no to chłopcom coś klękło. Ja wczoraj na szczęście zdążyłem zamówić potrzebne duperele, ufff :-)

Greg77
08-09-2011, 13:48
U mnie to samo.....zwineli interes jak policzyli ile musza zaplacic za tego "cieplego tira":D
No to niektorzy beda mieli przedluzone aukcje, mialem kiedys tak, ze aukcja mi sie konczyla i alledrogo padlo na 2h, przedluzyli mi aukcje o cale 24h.....w tamtym przypadku to byl dla mnie spory problem, bo wyjezdzalem tego dnia kiedy aukcja sie konczyla:D

Art Erie
08-09-2011, 13:49
No i jak mam teraz zapłacić im za sierpień :mrgreen:

Yoora
08-09-2011, 13:53
Siedzi dostęp - tak mniej więcej od 40 minut .

klekacz
08-09-2011, 13:53
u mnie tez padlo...

sote
08-09-2011, 14:12
na fb napisali:
"Przepraszamy za awarię serwisu. Gdy tylko będziemy mieć bliższe informacje, niezwłocznie Wam je przekażemy."

Slon
08-09-2011, 15:07
u mnie wszystko dziala :)

edit://
jednak nie dziala :( zalogowac do panelu da sie, ale nie wyswietla zadnej aukcji

gadas
08-09-2011, 15:22
Ludziska pisali że mają kłopoty… ale mocniejsze problemy się zaczęły od 12.50

mu2yk
08-09-2011, 18:00
Dobrze że nie czekałem do dzisiaj z kupnem gramofonu, tylko zrobiłem to wczoraj :D

Erie
08-09-2011, 18:06
godzina 18:05 - allegro dalej praktycznie nie działa, więc chyba faktycznie policzyli wartość tego tira

Przemek80
08-09-2011, 18:40
No przecież piszą,że awaria serwisu!

gadas
08-09-2011, 19:11
Awaria serwisu
Przepraszamy za trwającą awarię serwisu. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.
Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Allegro

wikary
08-09-2011, 19:41
Awaria serwisu
Przepraszamy za trwającą awarię serwisu. Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.
Przepraszamy za niedogodności.
Zespół Allegro

...no ciekawe- moje aukcje akurat się kończą i lecą wszystkie- a to co widzę to raczej nie można nazwać poprawnie działającym serwisem :/