Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie allegro? macie jakis problem?

    Witam.
    Coś mi się powaliło w kompie, czy jest jakiś problem ?
    Ani Fox'em ani Chrome - nie moge dostać sie do serwisu allegro.

  2. #2

    Domyślnie

    Potwierdzam u mnie także nie działa.

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie też padło.
    D300, F90x, F401: S17-50, N70-210/4, N35-105
    Praktica MTL 5B, MTL 3 : Helios 44m-4, Revuenon 135 2.8. Pentor 28 2.8, Domiplan 50 2.8
    Zorka 4, Fied 5, Smiena Symbol, Lubitel 166 U, Agfa Isolette II

  4. #4

    Domyślnie

    no to chłopcom coś klękło. Ja wczoraj na szczęście zdążyłem zamówić potrzebne duperele, ufff

  5. #5

    Domyślnie

    U mnie to samo.....zwineli interes jak policzyli ile musza zaplacic za tego "cieplego tira"
    No to niektorzy beda mieli przedluzone aukcje, mialem kiedys tak, ze aukcja mi sie konczyla i alledrogo padlo na 2h, przedluzyli mi aukcje o cale 24h.....w tamtym przypadku to byl dla mnie spory problem, bo wyjezdzalem tego dnia kiedy aukcja sie konczyla

  6. #6
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie

    No i jak mam teraz zapłacić im za sierpień

  7. #7

    Domyślnie

    Siedzi dostęp - tak mniej więcej od 40 minut .
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  8. #8

    Domyślnie

    u mnie tez padlo...

  9. #9

    Domyślnie

    na fb napisali:
    "Przepraszamy za awarię serwisu. Gdy tylko będziemy mieć bliższe informacje, niezwłocznie Wam je przekażemy."

  10. #10

    Domyślnie

    u mnie wszystko dziala

    edit://
    jednak nie dziala zalogowac do panelu da sie, ale nie wyswietla zadnej aukcji
    Ostatnio edytowane przez Slon ; 08-09-2011 o 15:09

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •