Witam.
Coś mi się powaliło w kompie, czy jest jakiś problem ?
Ani Fox'em ani Chrome - nie moge dostać sie do serwisu allegro.
Szukaj
Witam.
Coś mi się powaliło w kompie, czy jest jakiś problem ?
Ani Fox'em ani Chrome - nie moge dostać sie do serwisu allegro.
Potwierdzam u mnie także nie działa.
U mnie też padło.
D300, F90x, F401: S17-50, N70-210/4, N35-105
Praktica MTL 5B, MTL 3 : Helios 44m-4, Revuenon 135 2.8. Pentor 28 2.8, Domiplan 50 2.8
Zorka 4, Fied 5, Smiena Symbol, Lubitel 166 U, Agfa Isolette II
no to chłopcom coś klękło. Ja wczoraj na szczęście zdążyłem zamówić potrzebne duperele, ufff![]()
U mnie to samo.....zwineli interes jak policzyli ile musza zaplacic za tego "cieplego tira"
No to niektorzy beda mieli przedluzone aukcje, mialem kiedys tak, ze aukcja mi sie konczyla i alledrogo padlo na 2h, przedluzyli mi aukcje o cale 24h.....w tamtym przypadku to byl dla mnie spory problem, bo wyjezdzalem tego dnia kiedy aukcja sie konczyla![]()
Nikon http://greg77.com/
No i jak mam teraz zapłacić im za sierpień![]()
Siedzi dostęp - tak mniej więcej od 40 minut .
Yoora
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
u mnie tez padlo...
na fb napisali:
"Przepraszamy za awarię serwisu. Gdy tylko będziemy mieć bliższe informacje, niezwłocznie Wam je przekażemy."
u mnie wszystko dziala
edit://
jednak nie dzialazalogowac do panelu da sie, ale nie wyswietla zadnej aukcji
Ostatnio edytowane przez Slon ; 08-09-2011 o 15:09
Skontaktuj się z nami