PDA

Zobacz pełną wersję : Torba, plecak - Kata T-214



mariusx
09-02-2007, 23:17
Rewelacyjny plecak, torba?
Niesamowita wygoda, pojemny i praktyczny.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.video-direct.com/accessories/kata/t-214.jpg)

moim zdaniem wszystkie inne tego typu wynalazki sie chowaja przed ta konstrukcja.



przejrzyjcie to:
http://group.zol.com.cn/4/15_37457.html

Robert S.
10-02-2007, 00:34
Ale cena już mi się nie podoba- 444zł :| Za podobną kasę można kupić duży plecak Lowepro

mariusx
10-02-2007, 17:58
No fakt cena jest dosyc wysoka, ale ta torba jest warta swoich pieniedzy - miesci:
d70 z 18-200, tele300, stalke 50, akcesoria(databank, filtry, baterie i takie tam)
jest b.ergonomiczna w uzyciu, po przekreceniu z pozycji na plecach, do pozycji "na piersiach" jest b.dobry dostep do sprzetu. Poza tym mozesz na niej wesprzec dlon z aparatem - naprawde rewelacja moim zdaniem.

Bobeck
10-02-2007, 21:04
Sam nie wiem, cena wysoka. Dwa, że się rzuca w oczy strasznie. Natomiast sam sposób chowania aparatu jest doskonały. Wiem, bo używam slingshota lowepro, który wg. mnie spokojnie wystarcza. Pozdr.

mariusx
10-02-2007, 21:52
Czy sie rzuca w oczy?, wyglada jak wiele plecakow na jedno ramie, jest cala czarna, bez zadnych kolorowych wstawek, nazwa w zasadzie nic nikomu nie powie, nie jest zbyt duza.

Bobeck
15-02-2007, 02:49
Nie wiem, jak dla mnie wyglada troche kosmicznie - kształt i ta faktura na przodzie. :)

arthx
15-02-2007, 05:23
mi sie bardzo podoba ta kata t214 - torbo-plecaczek (sling). wlasnie sie rozgladam za czyms takim (np tamrac velocity 9 ).
jedynie cena w polsce powala w nog niestety ... za wielka woda kosztuje 95 dolarow... eh

SokoL
08-04-2009, 10:01
Hmm.. odkopalem posta z racji, ze sie przymierzam.

Mam R103 i t-214 (http://www.shuttertalk.com/articles/katat214) idealnie by mi uzupelnial glowny plecak. Tylko pytanie: czy N70-200 2.8 z podpietym d700+grip sie tam zmiesci? czytam na zagranicznych forach, ze owszem, ale chce wiedziec od kogos kto mial stycznosc z tym cudem.

Z gory thx z pomoc.

ps.w moim slingshot 200 rozwalil sie zamek w 2miejscach i sie zastanawiam czy gwarancja obejmuje ta przypadlosc... moze tez ktos sie z tym spotkal?

tml
08-04-2009, 11:20
Nie wiem jak z gripem, bo nie mam takowego, ale samo D700 z sigmą 70-200/2.8 wchodzi. D700 to duża pucha, a jak się dowali gripa to już w ogóle, więc pewności nie mam. Na styk może by i weszło.

monikowska
08-04-2009, 11:50
ja od tygodnia mam torbę kata i jestem przeszcześliwa z tego powodu :) czy ten żółty bardzo się brudzi ?

SokoL
09-04-2009, 10:10
Nie wiem jak z gripem, bo nie mam takowego, ale samo D700 z sigmą 70-200/2.8 wchodzi. D700 to duża pucha, a jak się dowali gripa to już w ogóle, więc pewności nie mam. Na styk może by i weszło.


hmm no wlasnie.. szkoda, ze jeszcze u nas nie ma nowego T-216... chyba, ze sprowadza na zamowienie, bo tam jest troszke szerzej (ciekaw jestem jaka by byla jego cena w stosunku do T-214.. 100zl?:)

Ale jezeli do t-214 faktycznie by wszedl d700 z gripem i podpietym N70-200 to bym sie zdecydowal. (na zdjeciach wyglada jakby wszedl)

tml
10-04-2009, 10:26
Widzę że jesteś z 3city, a ceneo twierdzi, że jest jeden sklep foto z siedzibą w Gdańsku, który ma w ofercie tego torsopacka. Zadzwoń, pogadaj i pojedź na przymiarkę. Będziesz wiedział na 100%. A wtedy najlepiej napisz, bo nie wiem czy gripa kupować czy nie ;)

SokoL
10-04-2009, 13:17
Widzę że jesteś z 3city, a ceneo twierdzi, że jest jeden sklep foto z siedzibą w Gdańsku, który ma w ofercie tego torsopacka. Zadzwoń, pogadaj i pojedź na przymiarkę. Będziesz wiedział na 100%. A wtedy najlepiej napisz, bo nie wiem czy gripa kupować czy nie ;)

Niby jest.. cyfrowe maja ten plecak u siebie.. tylko, ze musialbym zamowic;) Ale tak jak piszesz.. zagadam a moze stalemu klientowi pomoga:) (chociaz zapytam od razu o 216.. w koncu to szerzej o 1cal;) i z boku dodatkowa kieszen na szklo, albo jakies picie;)