PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw



meharis
25-08-2011, 13:25
witam.
posiadam nikon d60 i mam do niego obiektyw sigma 120-400 , nikkor 50-200 i 18-55. chciałbym zakupić statyw głownie do zdjęć zwierząt i zabytków. doradzcie jakiś dobry i nie bardzo drogi statyw.
z góry dziękuję...

pipol
25-08-2011, 13:47
Slik PRO 500DX

Syczek
25-08-2011, 14:10
BENRO A-650EX Stabilny i wygodny. Polecam