witam.
posiadam nikon d60 i mam do niego obiektyw sigma 120-400 , nikkor 50-200 i 18-55. chciałbym zakupić statyw głownie do zdjęć zwierząt i zabytków. doradzcie jakiś dobry i nie bardzo drogi statyw.
z góry dziękuję...
Szukaj
witam.
posiadam nikon d60 i mam do niego obiektyw sigma 120-400 , nikkor 50-200 i 18-55. chciałbym zakupić statyw głownie do zdjęć zwierząt i zabytków. doradzcie jakiś dobry i nie bardzo drogi statyw.
z góry dziękuję...
BENRO A-650EX Stabilny i wygodny. Polecam
Skontaktuj się z nami