PDA

Zobacz pełną wersję : Camrock czy Hama?



raddeli
24-08-2011, 15:19
Tak, wiem, temat wałkowany milion srylion razy. Z wyszukiwarki również skorzystałem lecz niewiele mi to dało. Potrzebuję Waszej opinii, który z dwóch statywów wybrać - od razu mówię: więcej kasy nie dam rady przeznaczyć :(
Pierwszy - Camrock (http://allegro.pl/statyw-camrock-ts53-153cm-glowica-kulowa-pokrowiec-i1777558010.html)
Drugi - Hama (http://allegro.pl/statyw-hama-traveller-compact-pro-163cm-udzwig10kg-i1769027016.html)

Zależy mi przede wszystkim na wykorzystaniu statywu do makro, w terenie również. Hama ma co prawda gąbkę na nogach, a Camrock jej nie ma.....
Proszę o opinie, sugestie, takie tam inne :)

Sapphiron
24-08-2011, 16:20
Kurczę a już myślałem że temat o Torbach foto a tu statywy... ech...

Modron
24-08-2011, 16:53
jak do makro to taki http://item.taobao.com/item.htm?id=7481246119 ;)

a z tych ktore podales to wg mnie Hama bo 10cm wyzsza i "rure" na ktorej jest glowica da sie skrucic a dzieki temu aparat mozna ustawic blizej ziemi bez odwracania go do gory nogami ;)