raddeli
24-08-2011, 15:19
Tak, wiem, temat wałkowany milion srylion razy. Z wyszukiwarki również skorzystałem lecz niewiele mi to dało. Potrzebuję Waszej opinii, który z dwóch statywów wybrać - od razu mówię: więcej kasy nie dam rady przeznaczyć :(
Pierwszy - Camrock (http://allegro.pl/statyw-camrock-ts53-153cm-glowica-kulowa-pokrowiec-i1777558010.html)
Drugi - Hama (http://allegro.pl/statyw-hama-traveller-compact-pro-163cm-udzwig10kg-i1769027016.html)
Zależy mi przede wszystkim na wykorzystaniu statywu do makro, w terenie również. Hama ma co prawda gąbkę na nogach, a Camrock jej nie ma.....
Proszę o opinie, sugestie, takie tam inne :)
Pierwszy - Camrock (http://allegro.pl/statyw-camrock-ts53-153cm-glowica-kulowa-pokrowiec-i1777558010.html)
Drugi - Hama (http://allegro.pl/statyw-hama-traveller-compact-pro-163cm-udzwig10kg-i1769027016.html)
Zależy mi przede wszystkim na wykorzystaniu statywu do makro, w terenie również. Hama ma co prawda gąbkę na nogach, a Camrock jej nie ma.....
Proszę o opinie, sugestie, takie tam inne :)