Tak, wiem, temat wałkowany milion srylion razy. Z wyszukiwarki również skorzystałem lecz niewiele mi to dało. Potrzebuję Waszej opinii, który z dwóch statywów wybrać - od razu mówię: więcej kasy nie dam rady przeznaczyć
Pierwszy - Camrock
Drugi - Hama
Zależy mi przede wszystkim na wykorzystaniu statywu do makro, w terenie również. Hama ma co prawda gąbkę na nogach, a Camrock jej nie ma.....
Proszę o opinie, sugestie, takie tam inne![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami