Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Camrock czy Hama?

    Tak, wiem, temat wałkowany milion srylion razy. Z wyszukiwarki również skorzystałem lecz niewiele mi to dało. Potrzebuję Waszej opinii, który z dwóch statywów wybrać - od razu mówię: więcej kasy nie dam rady przeznaczyć
    Pierwszy - Camrock
    Drugi - Hama

    Zależy mi przede wszystkim na wykorzystaniu statywu do makro, w terenie również. Hama ma co prawda gąbkę na nogach, a Camrock jej nie ma.....
    Proszę o opinie, sugestie, takie tam inne
    N

  2. #2

    Domyślnie

    Kurczę a już myślałem że temat o Torbach foto a tu statywy... ech...

  3. #3

    Domyślnie

    jak do makro to taki http://item.taobao.com/item.htm?id=7481246119

    a z tych ktore podales to wg mnie Hama bo 10cm wyzsza i "rure" na ktorej jest glowica da sie skrucic a dzieki temu aparat mozna ustawic blizej ziemi bez odwracania go do gory nogami

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •