Zobacz pełną wersję : Ipa 2011
http://www.photoawards.com/en/Pages/Gallery/winner2011.php
masa świetnych zdjęc. Kilku naszych rodaków zostało nagrodzonych.
Co sadzicie o fotach ? wg mnie krajobrazy na forum są lepsze.
Z roku na roku granica miedzy "konkursem a zwyklym forum" zaciera sie. Stad ta mala roznica. Kiedys nieliczni mogli sobie pozwolic na aparat, a dzis... Wiadomo, temat rzeka.
ja zastanawiam się czy niektóre zdjęcia to są rendery/kolarze czy rzeczywiście fotografie. np. http://www.photoawards.com/en/Pages/Gallery/zoomwin.php?eid=8-35149-11&count=2&code=Automotive ?
Rafał_Sz
23-08-2011, 18:49
To wygląda raczej na pokaz możliwości praktycznych PS niż konkurs fotograficzny.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.