http://www.photoawards.com/en/Pages/...winner2011.php
masa świetnych zdjęc. Kilku naszych rodaków zostało nagrodzonych.
Co sadzicie o fotach ? wg mnie krajobrazy na forum są lepsze.
Szukaj
http://www.photoawards.com/en/Pages/...winner2011.php
masa świetnych zdjęc. Kilku naszych rodaków zostało nagrodzonych.
Co sadzicie o fotach ? wg mnie krajobrazy na forum są lepsze.
Z roku na roku granica miedzy "konkursem a zwyklym forum" zaciera sie. Stad ta mala roznica. Kiedys nieliczni mogli sobie pozwolic na aparat, a dzis... Wiadomo, temat rzeka.
ja zastanawiam się czy niektóre zdjęcia to są rendery/kolarze czy rzeczywiście fotografie. np. http://www.photoawards.com/en/Pages/...ode=Automotive ?
To wygląda raczej na pokaz możliwości praktycznych PS niż konkurs fotograficzny.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Skontaktuj się z nami