Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ipa 2011

  1. #1

    Domyślnie Ipa 2011

    http://www.photoawards.com/en/Pages/...winner2011.php

    masa świetnych zdjęc. Kilku naszych rodaków zostało nagrodzonych.

    Co sadzicie o fotach ? wg mnie krajobrazy na forum są lepsze.

  2. #2

    Domyślnie

    Z roku na roku granica miedzy "konkursem a zwyklym forum" zaciera sie. Stad ta mala roznica. Kiedys nieliczni mogli sobie pozwolic na aparat, a dzis... Wiadomo, temat rzeka.

  3. #3

    Domyślnie

    ja zastanawiam się czy niektóre zdjęcia to są rendery/kolarze czy rzeczywiście fotografie. np. http://www.photoawards.com/en/Pages/...ode=Automotive ?

  4. #4

    Domyślnie

    To wygląda raczej na pokaz możliwości praktycznych PS niż konkurs fotograficzny.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •