Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Monika
Udało mi się ostatnio zrobić kilka pstryków.
Pierwsza fotka poniżej. Kolejne na dniach.
1.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6063082463_961555ff4b_b-2.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/6063082463/)
Monika (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/6063082463/) by Tomek Wiendlocha (http://www.flickr.com/people/tomekwiendlocha/), on Flickr
Zbyt centralny kadr, ciecie dloni niepotrzebne, w piersiach tez raczej nie powinienes. Generalnie bardzo slaby kadr. Troche masywnie wyszly rece modelki. Mina modelki do mnie tez nie przemawia.
Chyba jestem na nie ale pokaz reszte to moze cos wybierzemy. Walcz dalej :-)
Może być centralny ale nie "zbyt centralny" :> Prosi się o pionowy kadr. Reszta jak wyżej.
Tak - zgadza się. Jeśli chodzi o kadr to mam jeszcze bardzo wiele do nauczenia się. Cięcie na dole bardzo niefortunne. Też bym bardzo dużo oddał za możliwość odzyskania dłoni. Niestety tak wyszło.
Ja to robicie, że kiedy modelka ustawi się do świetnej pozy tak jak w tej chwili (włosy, dłonie itp) to udaje wam się w ułamku sekundy zauważyć, że poza jest super i jeszcze do tego pomyśleć aby kadr był ok. Mnie udało się jedynie zauważyć moment ale w tym ułamku sekundy technicznie dałem rade jedynie wcisnąć spust migawki :(
Na dźwięk potwierdzenia ostrości modelka zamiera i zmienia pozę dopiero po dźwięku migawki :D
Mam kolejną fotkę Moniki. Niestety zrypana detalowo (nawet nie pytajcie :) ) oraz fotkę Kasi z tego samego dnia.
2. Monika
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6066426640_5f6b4edb2f_b-2.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/6066426640/)
Monika (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/6066426640/) by Tomek Wiendlocha (http://www.flickr.com/people/tomekwiendlocha/), on Flickr
3. Kasia
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2011/08/6066222459_f86edb6efc_b-2.jpg
źródło (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/6066222459/)
Kasia (http://www.flickr.com/photos/tomekwiendlocha/6066222459/) by Tomek Wiendlocha (http://www.flickr.com/people/tomekwiendlocha/), on Flickr
PS: Dziewczyny są siostrami :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.