PDA

Zobacz pełną wersję : Naprawa wedzisk



U-CUT
17-08-2011, 18:35
Niestety na zaczepie.

Jest to spininng teleskopowy taki jak tu
http://www.italiafishing.co.uk/alcedo-traveller-jet-tele-spin-c-246_298.html
Pekla mi druga czesc od dolnika,idzie lapac ale jest krotszy o 30 cm.Zeby wymienic ta czesc trzeba bedzie zdiac przelotki.
Zastanawiam sie czy jest ses naprawiac,czy koszta naprawy nie beda wieksze od nowego.

Jak macie jakis sprawdzony serwis to prosil bym o nr telefonu i adres.

robin102
17-08-2011, 20:42
Odwiedź jakiś większy sklep wędkarski jakąś hurtownie. Łamałem już sporo wędek i droższych i tańszych i zazwyczaj chłopaki w sklepie jakaś sekcje mi dopasowywali za 30-40 zł. Jest tylko zagrożenie bardzo realne, że akcja kija już nie będzie tak jak lubisz.

U-CUT
17-08-2011, 21:28
Moj pierwszy teleskop i chyba ostatni,byl fajny przez 30 minut.

Nada sie jako rezerwowy.

KSIĘŻAK
18-08-2011, 07:08
Warszawa, na ul WALICÓW tuz koło Mennicy wiem że gość*ma na imię Sławek