U-CUT
17-08-2011, 18:35
Niestety na zaczepie.
Jest to spininng teleskopowy taki jak tu
http://www.italiafishing.co.uk/alcedo-traveller-jet-tele-spin-c-246_298.html
Pekla mi druga czesc od dolnika,idzie lapac ale jest krotszy o 30 cm.Zeby wymienic ta czesc trzeba bedzie zdiac przelotki.
Zastanawiam sie czy jest ses naprawiac,czy koszta naprawy nie beda wieksze od nowego.
Jak macie jakis sprawdzony serwis to prosil bym o nr telefonu i adres.
Jest to spininng teleskopowy taki jak tu
http://www.italiafishing.co.uk/alcedo-traveller-jet-tele-spin-c-246_298.html
Pekla mi druga czesc od dolnika,idzie lapac ale jest krotszy o 30 cm.Zeby wymienic ta czesc trzeba bedzie zdiac przelotki.
Zastanawiam sie czy jest ses naprawiac,czy koszta naprawy nie beda wieksze od nowego.
Jak macie jakis sprawdzony serwis to prosil bym o nr telefonu i adres.