Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Naprawa wedzisk

  1. #1

    Domyślnie Naprawa wedzisk

    Niestety na zaczepie.

    Jest to spininng teleskopowy taki jak tu
    http://www.italiafishing.co.uk/alced...c-246_298.html
    Pekla mi druga czesc od dolnika,idzie lapac ale jest krotszy o 30 cm.Zeby wymienic ta czesc trzeba bedzie zdiac przelotki.
    Zastanawiam sie czy jest ses naprawiac,czy koszta naprawy nie beda wieksze od nowego.

    Jak macie jakis sprawdzony serwis to prosil bym o nr telefonu i adres.
    out of the body
    OM10+S28-70

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Odwiedź jakiś większy sklep wędkarski jakąś hurtownie. Łamałem już sporo wędek i droższych i tańszych i zazwyczaj chłopaki w sklepie jakaś sekcje mi dopasowywali za 30-40 zł. Jest tylko zagrożenie bardzo realne, że akcja kija już nie będzie tak jak lubisz.

  3. #3

    Domyślnie

    Moj pierwszy teleskop i chyba ostatni,byl fajny przez 30 minut.

    Nada sie jako rezerwowy.
    out of the body
    OM10+S28-70

  4. #4

    Domyślnie

    Warszawa, na ul WALICÓW tuz koło Mennicy wiem że gość*ma na imię Sławek
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •