PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Magda klasycznie



żonkil
16-08-2011, 14:13
Dawno nic nie robiłem w ten deseń, jakieś choróbsko mnie dopadło zwane leniem i brakiem weny twórczej. Wczoraj na zdjęcia wyrwała mnie pewna Pani, z którą zawsze świetnie mi się współpracowało. Miały być pociągi, skończyło się na kładce nad torami. Drobna zmiana planów, ale wyszło myślę ok. To kilka kadrów z pierwszej części sesji (cała trwała 40 minut), pewno wieczorem zajmę się resztą.

1.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam301.jpg)

2.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam302.jpg)

3.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam303.jpg)

4.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam304.jpg)

5.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam305.jpg)

6.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam306.jpg)

-AciD-
16-08-2011, 16:40
U mnie bardzo ciemne oczy wychodza, ale poza tym bardzo sie podoba.

daro1980
16-08-2011, 18:06
jedynka zatrzymuje mnie na trochę i wracam do niej ... ale ciemne oczki mi lekko przeszkadzają ... nie mniej jednak jedynka i piątka na TAK

stock
16-08-2011, 18:07
fajne panie Cię na foty wyrywają :)
Przyjemny secik - faworyta nie mam.

mOSAd
16-08-2011, 18:26
Ja mam faworyta - typowy portret czyli piąteczka. Fashionowanie niekoniecznie mi tu przypadło do gustu. A z czerniami rzeczywiście zaszalałeś. Na 3 odpowiada mi zestawienie kolorystyczne i kompozycja całości. Klimat. Natomiast modelka nie prezentuje się dla mnie jakoś rewelacyjnie (ręce, mina).

batonMR
16-08-2011, 20:19
Patrząc na pierwsze zdjęcia od razu skojarzyła mi się moja ostatnio wstawiana tutaj sesja z Mariką (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=186430). :P Do rzeczy. Pierwsze jak najbardziej się podoba. Może kapkę krzywo (jakby leciało w lewo) i można by bardziej okiełznać włosy modelki. Dwójka już mniej, modelka patrzy na łokieć, kraty? Nie leży mi to. Do trójki, czwróki oraz piątki nie mam uwag. Ładnie i przyjemnie. Szóstka na nie przez minę, łokieć i dużo lepszą piątkę. Gdybym miał wybierać to nieparzyście - 1, 3 i 5.

żonkil
17-08-2011, 10:42
U mnie bardzo ciemne oczy wychodza, ale poza tym bardzo sie podoba.

U mnie na ekranie widać ok, może mi się coś monitor rozjaśnił czy cuś, ale do tej pory na wydrukach nie widziałem różnic między monitorem...

samson09
17-08-2011, 15:43
Świetna modelka. 5 jak dla mnie naj.

photoaction
17-08-2011, 15:59
dla mnei też oczy jakieś takie za ciemne. Poza tym na 1 jakis bialy pasek ?