żonkil
16-08-2011, 14:13
Dawno nic nie robiłem w ten deseń, jakieś choróbsko mnie dopadło zwane leniem i brakiem weny twórczej. Wczoraj na zdjęcia wyrwała mnie pewna Pani, z którą zawsze świetnie mi się współpracowało. Miały być pociągi, skończyło się na kładce nad torami. Drobna zmiana planów, ale wyszło myślę ok. To kilka kadrów z pierwszej części sesji (cała trwała 40 minut), pewno wieczorem zajmę się resztą.
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam301.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam302.jpg)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam303.jpg)
4.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam304.jpg)
5.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam305.jpg)
6.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam306.jpg)
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam301.jpg)
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam302.jpg)
3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam303.jpg)
4.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam304.jpg)
5.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam305.jpg)
6.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.invertstudio.pl/magdam306.jpg)