PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] Monia



rafste89
14-08-2011, 11:07
1

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img835.imageshack.us/img835/4590/dsc1921ph.jpg)

2 Bw

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img691.imageshack.us/img691/4597/dsc1921bw.jpg)

rmn1
14-08-2011, 14:10
Kolor lepszy. Mi się podoba. Ładne czyste zdjęcie, "miłe" w odbiorze. Doświetlane jakoś?

Magda.K
14-08-2011, 15:07
Kolor świetny, super zaświecone. Na BW u mnie u lewa noga trochę za bardzo zlewa się z tłem, za jasna.

rafste89
14-08-2011, 15:33
Tylko blenda...:)

aikidudi
14-08-2011, 18:45
kolor lepszy, ale lewa noga modelki wygląda jak dostawiona przez kogos innego - inny odcień skóry i wygląda jakoś nienaturalnie(gdybys ta nogę występlował to wyglądałoby to b. naturalnie :) - mam nadzieje, że wiesz o czym mówię) .Twarz jak dla mnie zbyt mocno gładzona.

rafste89
14-08-2011, 19:54
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img40.imageshack.us/img40/5292/dsc1926t.jpg)

QuadMan
14-08-2011, 20:27
Witam,
3- ka MZ najlepsza. A może po prostu opatrzyły mi się takie kadry jak 1 i 2 ? Tylko bym tą 3 -ke wyprostował i może dokleił trochę tła z lewej, by nie było tak centralnie... Ogólnie wszystkie trzymają wysoki poziom.
POzdrawiam, QuadMan.

batonMR
14-08-2011, 22:01
Jedynka bardzo przyjemna i najlepsza moim zdaniem, możesz coś zdradzić o obróbce? ;) Mogłeś trochę więcej dołu zachować ale tak też jest ok.

dziadzior
14-08-2011, 22:03
Jedynka za zielona , po za tym troche ciasno

osttel
14-08-2011, 22:11
Zdjęcia b.fajne ale wydaje mi się, że jest zbyt duża sztuczna różnica pomiędzy modelką a jej odbiciem.

Denwer77
18-08-2011, 22:28
dla mnie też 1. przyciąga wzrok na dłużej i jest taka ciepła w odbiorze.

christipoher
19-08-2011, 00:10
no szczerze :) jest kilka błędow
1 zdjęcie- odbicie w lustrze jest z pryszczami a twarzy a modelka już nie :) cos się zapomniało

Patryk Olczyk
21-08-2011, 13:08
Znów ta piękna dziweczyna !
1 Super !

Hertha
22-08-2011, 12:37
Mi również kolor bardziej się podoba. Mogłeś jedynie wymazać w odbiciu to co ma na brodzie pod ustami (biała plama na szybie). Jakim obiektywem robiłeś? 85/1.8?

Davved
22-08-2011, 17:10
Ogólnie nawet mi się podoba- mimo chłodnej tonacji zdjęcia są 'ciepłe' :) Mogłeś tylko nieco dopracować to ujęcie usuwając białą plamkę z szybki i usuwając cienie pod oczami modelki w odbiciu.

rafste89
23-08-2011, 21:27
Dzięki wszystkim za opinie. Obiektyw 50mm