PDA

Zobacz pełną wersję : Lowepro Rezo 170



Noirdin
07-02-2007, 12:00
Witam,
ma ktos tytulowa torbe? Co i ile mozna w niej zmiescic, bo niestety sklep w poblizu jej nie ma a zastanawiam sie czy zamowic.
Pozdrawiam

rafau
07-02-2007, 15:39
http://www.cambags.com/camera_bag_mainpage.htm odszukaj na tej stronie interesującą cię torbę, na przykładowych zdjęciach wpakowany jest do niej Nikon D50

deoc
07-02-2007, 19:09
Moze sie wypowiem na swoim przykladzie - mam Rezo 160 i jest juz troche za mala a mam D70s i 2 obiektywu - dodatkowy aku, pilota i w sumie od dzis tylko 2 filtry 72mm, chodzi oto, ze chcialbym wkladac go niej aparat z podlaczona stopka od statywu, ale miesci sie na styk i "rozpycha" torbe troche.... mysle ze 170 do D50 bedzie idealna... Jak tak dalej pojdzie to bede musial sprzedac swoja i kupic wieksza ;)

mamil_km
07-02-2007, 22:29
mam tę torbę i jest bardzo fajna. hm... co można w niej zmieścić. Więc tak spokojnie możesz zmieścić body zapiętą Sigmą 70-300 i dodatkowo dwa obiektywy, jak małe to nawet więcej. Oczywiście prócz tego karty, jest przeznaczone specjalne miejsce na 4 karty. baterie, kabelki itp. też się zmieści. w środku jest ładnie i miękko, jest dodatkowo szmatka która zakrywasz body by nie porysować tylnej ścianki z wyświetlaczem. jeśli będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało :)

Noirdin
08-02-2007, 01:19
Ja bym tam chcial wpakowac F90 lub F80+MB16 z zapieta tokina 28-70, jakies drobne akcesoria, flash i male obiektywy(24mm, 50mm) i nie wiem czy to nie jest za mala torba...ale rezo180 jest juz sporo drozsza.
Głównie mnie zastanawia jak ta f80ka bedzie w tym "siedziec" ?
Pozdrawiam

mamil_km
08-02-2007, 10:18
obawiam się że może być troszke za ciasno... jeśli chcesz to postaram się zrobić kilka fotek torby może coś Ci się wyjaśni innego pomysłu nie mam... Pozdrawiam

Noirdin
10-02-2007, 01:31
Dzieki wielkie za odpowiedzi, ale chyba sie bede musial zdecydowac na rezo 180:)

Keyser Soze
10-02-2007, 02:55
...zajrzyj do Fotodury na Ratajczaka - zdaje sie, ze w czwartek mieli dostawe towaru [przynajmniej przy mnie sporo tego na polkach ustawiali], wez swoj sprzet i poprzymierzaj w sklepie - cenowo najkorzystniej chyba nie wypadaja wiec polecam baner na gorze strony ;) ...

Noirdin
11-02-2007, 14:14
Dzieki, tak zrobie ;)