Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Lowepro Rezo 170

    Witam,
    ma ktos tytulowa torbe? Co i ile mozna w niej zmiescic, bo niestety sklep w poblizu jej nie ma a zastanawiam sie czy zamowic.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    http://www.cambags.com/camera_bag_mainpage.htm odszukaj na tej stronie interesującą cię torbę, na przykładowych zdjęciach wpakowany jest do niej Nikon D50

  3. #3

    Domyślnie

    Moze sie wypowiem na swoim przykladzie - mam Rezo 160 i jest juz troche za mala a mam D70s i 2 obiektywu - dodatkowy aku, pilota i w sumie od dzis tylko 2 filtry 72mm, chodzi oto, ze chcialbym wkladac go niej aparat z podlaczona stopka od statywu, ale miesci sie na styk i "rozpycha" torbe troche.... mysle ze 170 do D50 bedzie idealna... Jak tak dalej pojdzie to bede musial sprzedac swoja i kupic wieksza


  4. #4

    Domyślnie

    mam tę torbę i jest bardzo fajna. hm... co można w niej zmieścić. Więc tak spokojnie możesz zmieścić body zapiętą Sigmą 70-300 i dodatkowo dwa obiektywy, jak małe to nawet więcej. Oczywiście prócz tego karty, jest przeznaczone specjalne miejsce na 4 karty. baterie, kabelki itp. też się zmieści. w środku jest ładnie i miękko, jest dodatkowo szmatka która zakrywasz body by nie porysować tylnej ścianki z wyświetlaczem. jeśli będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym tam chcial wpakowac F90 lub F80+MB16 z zapieta tokina 28-70, jakies drobne akcesoria, flash i male obiektywy(24mm, 50mm) i nie wiem czy to nie jest za mala torba...ale rezo180 jest juz sporo drozsza.
    Głównie mnie zastanawia jak ta f80ka bedzie w tym "siedziec" ?
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    obawiam się że może być troszke za ciasno... jeśli chcesz to postaram się zrobić kilka fotek torby może coś Ci się wyjaśni innego pomysłu nie mam... Pozdrawiam
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  7. #7

    Domyślnie

    Dzieki wielkie za odpowiedzi, ale chyba sie bede musial zdecydowac na rezo 180

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar Keyser Soze
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Oborniki Wlkp./Albion - Morecambe
    Posty
    85

    Domyślnie

    ...zajrzyj do Fotodury na Ratajczaka - zdaje sie, ze w czwartek mieli dostawe towaru [przynajmniej przy mnie sporo tego na polkach ustawiali], wez swoj sprzet i poprzymierzaj w sklepie - cenowo najkorzystniej chyba nie wypadaja wiec polecam baner na gorze strony ...
    pozdrawiam, pshemo

    Minolta XD7 / D70

    "How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?"

  9. #9

    Domyślnie

    Dzieki, tak zrobie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •