Zobacz pełną wersję : Za dużo PS-a
Zbyt piękna, by reklamować :D
http://www.tvn24.pl/-1,1712093,0,1,reklama-lancome-zakazana--bo-julia-zbyt-gladka,wiadomosc.html
(jak było, to usuńcie)
Rafał_Sz
28-07-2011, 14:40
Bo nie wolno kłamać. :D
I prawidłowo.
Równie dobrze można by było dać jakiemuś małolatowi kilka dolców żeby na kompie jakąś laskę namalował. Taniej by wyszło a efekt końcowy ten sam.
Powinni do takich reklam dopisywać coś w rodzaju " efekt zastosowania produktu identyczny z realnością zdjęcia".
Boryszuk
28-07-2011, 15:07
To zaczyna już powoli dochodzić do granic absurdu.
Niedługo na batonikach zaczną drukować biały prostokącik z informacją: "Minister zdrowia ostrzega, jeśli zeżresz takie 4 naraz to będziesz miał/a grubą dupę".
Ja rozumiem, że społeczeństwo jest coraz głupsze ale bronienie go przed samym sobą przez banowanie reklam to, moim zdaniem, przesada.
Rafał_Sz
28-07-2011, 15:14
To zaczyna już powoli dochodzić do granic absurdu.
Niedługo na batonikach zaczną drukować biały prostokącik z informacją: "Minister zdrowia ostrzega, jeśli zeżresz takie 4 naraz to będziesz miał/a grubą dupę".
Ja rozumiem, że społeczeństwo jest coraz głupsze ale bronienie go przed samym sobą przez banowanie reklam to, moim zdaniem, przesada.
W USA powinni pisać na batonikach "masz już dupę jak garaż, po co ci większa?".
W Anglii rozwala mnie sprzedaż chipsów w małych paczkach. Niby dobrze, bo się tyle nie żre. Ale, że ta małe paczki sprzedawane są przeważnie w opakowaniach zbiorczych to juz mało kogo obchodzi.
:D
Rozumiem, że ustawodawcy pójdą za ciosem. Zakaz używania sztucznego oświetlenia, blend, softboxów a beauty dish'e w ogóle należy zdelegalizować. W ogóle ta Julia to trochę zbyt ładna do reklam, no a tak wyglądać w tym wieku to już praktycznie zbrodnia. Jak przytyje i wyhoduje jakieś pryszcze to może, może.
Jak przytyje i wyhoduje jakieś pryszcze to może, może.
To czekamy na menopauze - jak Juli hormony zaszaleją :D
To zaczyna już powoli dochodzić do granic absurdu.
Niedługo na batonikach zaczną drukować biały prostokącik z informacją: "Minister zdrowia ostrzega, jeśli zeżresz takie 4 naraz to będziesz miał/a grubą dupę".
Ja rozumiem, że społeczeństwo jest coraz głupsze ale bronienie go przed samym sobą przez banowanie reklam to, moim zdaniem, przesada.
Pomyśl także o dzieciach i reklamach dla nich. Dzieci, szczególnie te najmłodsze, treści pokazywane w reklamach biorą za szczerą prawdę. Kiedyś w którymś z państw zachodnich był wypadek gdzie dzieciaki bawiły sie bodajże w batmana skacząc z wysokości. Już pierwsze się zabiło. Reszta dopiero jak zobaczyła co się stało nie skakała. Policja jak robiła wywiad z pozostałymi malcami usłyszała, że oglądały reklamę wdzianek batmana, namówiły rodziców na ich kupno i myślały że skoro mają batmanowskie pelerynki to będą latać tak jak w reklamie. Moim zdaniem taki urząd powinien istnieć przynajmniej w odniesieniu do reklam skierowanych do najmodszych.
Hola Hola...przecież BATMAN nie potrafi latać...;-P tez miałem kostium ale bez grapple gun nie odważył bym sie wyjść na dach...;-) Pozdro
Ja rozumiem, że społeczeństwo jest coraz głupsze ale bronienie go przed samym sobą przez banowanie reklam to, moim zdaniem, przesada.
Swieta racja, to tylko reklama, chcesz to ogladaj, nie chcesz to nie!
W Anglii rozwala mnie sprzedaż chipsów w małych paczkach. Niby dobrze, bo się tyle nie żre. Ale, że ta małe paczki sprzedawane są przeważnie w opakowaniach zbiorczych to juz mało kogo obchodzi.
W zbiorczych? Jestes pewien? Moze w marketach,a le w cala reszta sklepow sprzedaje male paczki.....juz bez przesady z pieknoscia i zerowa otyloscia w kraju....
Dzis rano przed praca ogladalem TVN24 a tam w przeciagu 30 minut cztery razy przerwa na reklame a w niej leki na sraczke, wybielacze i domestosy.....cztery razy ten sam syf.....dzisus jak sie ciesze, ze nie mam polskiej telewizji i takie rzeczy ogladam tylko okazjonalnie.
Faktycznie pojechali z ta Robertsowa, ale czy to pierwszy raz. Nie rozumiem banowania reklam, zwlaszcza takich ktore nie zniesmaczaja jak reklamy srodkow na sraczke czy inne w tym stylu.....
Wole te J. Roberts podjechana PSem niz ogladac taka Sonie Bochosiewicz z twarza kaczki czy chocby Edyte Gorniak gdzie obie do niedawna byly naprawde pieknymi kobietami......
Rafał_Sz
29-07-2011, 10:18
W zbiorczych? Jestes pewien? Moze w marketach,a le w cala reszta sklepow sprzedaje male paczki.....juz bez przesady z pieknoscia i zerowa otyloscia w kraju....
Jeśli chodzi o markety to jestem tego pewien. A to, że "dizajn" Polaków zmienia się na niekorzyść to inna sprawa i nigdy nie było perfekcyjnie. Wystarczy wziąć mnie pod uwagę. :D
Obywatelem Polski jestem od urodzenia, jednak Polakiem coraz mniej... ;)
Boryszuk
29-07-2011, 13:34
Chipsy nie sa pakowane w male paczki po to zeby mniej zjesc tylko po to zeby sie zmiescily do lunchboxa. I sa pakowane w zbiorcze opakowania, po 5, 10 czy nawet 30 malych paczek.
Rafał_Sz
29-07-2011, 13:41
Chipsy nie sa pakowane w male paczki po to zeby mniej zjesc tylko po to zeby sie zmiescily do lunchboxa. I sa pakowane w zbiorcze opakowania, po 5, 10 czy nawet 30 malych paczek.
Aha. :)
OT na maxa, ale wracajac do tych chipsow......to w Polsce kiedys tez byly takie male pafczki.....teraz juz nie ma?
2pompony
29-07-2011, 21:07
Lunchboxy podrosły. :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.