PDA

Zobacz pełną wersję : obiektyw



karol071094
24-07-2011, 14:19
Witam. Jestem amatorem fotografii. Szukam dobry, ale dość tani (ok. 700zł.) obiektyw do Nikona D5000 z ogniskową ok. 70 - 300mm. Proszę o pomoc w wyborze i cenne wskazówki :)

zgredzik
25-07-2011, 16:25
Nowy czy używany? Bo jeżeli nowy to chyba tylko Sigma..

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk