Witam. Jestem amatorem fotografii. Szukam dobry, ale dość tani (ok. 700zł.) obiektyw do Nikona D5000 z ogniskową ok. 70 - 300mm. Proszę o pomoc w wyborze i cenne wskazówki :)
zgredzik
25-07-2011, 16:25
Nowy czy używany? Bo jeżeli nowy to chyba tylko Sigma..