Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: obiektyw

  1. #1

    Domyślnie obiektyw

    Witam. Jestem amatorem fotografii. Szukam dobry, ale dość tani (ok. 700zł.) obiektyw do Nikona D5000 z ogniskową ok. 70 - 300mm. Proszę o pomoc w wyborze i cenne wskazówki

  2. #2

    Domyślnie Re: obiektyw

    Nowy czy używany? Bo jeżeli nowy to chyba tylko Sigma..

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •